Jiří Landa

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2025-2026

TJ Sokol Choryně

Datum narození(35 let)
Číslo hráče10
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Sokol Choryně

Zápasy v sezóně 2025-2026

Zlínský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1648 (ø 86,73) 5 (ø 0,26) 6 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
17.08. 10:00 Val.Příkazy - Choryně 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 16:30 Choryně - Hor.Lideč 3:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Hutisko - Choryně 2:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
06.09. 16:00 Choryně - Hošťálková 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Choryně - Ratiboř 1:2 (1:1) 90 1 0 0 ano
20.09. 15:30 Choryně - Poličná 3:1 (2:1) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Vlachovice - Choryně 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 15:00 Choryně - Brumov B 4:3 (1:3) 89 89 1 1 0 ano
18.10. 14:30 Choryně - Val.Klobouky 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Halenkov - Choryně 2:2 (0:1) 90 0 1 0 ano
01.11. 14:00 Ústí - Choryně 0:4 (0:3) 90 1 0 0 ano
21.03. 15:00 Choryně - Val.Příkazy 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
28.03. 15:00 Hor.Lideč - Choryně 1:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
04.04. 15:30 Choryně - Hutisko 3:2 (2:2) 44 46 0 1 0 ne
11.04. 15:30 Hošťálková - Choryně 3:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
19.04. 16:00 Ratiboř - Choryně 4:3 (1:1) 90 0 1 0 ano
25.04. 16:00 Poličná - Choryně 1:3 (0:2) 90 1 0 0 ano
02.05. 16:30 Choryně - Vlachovice 7:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
10.05. 10:00 Brumov B - Choryně 4:1 (3:1) 75 75 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 19 1648 (ø 86,73) 5 (ø 0,26) 6 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 22 1666 (ø 75,72) 0 (ø 0,00) 9 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 23 2026 (ø 88,08) 2 (ø 0,08) 10 (ø 0,43) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 25 2146 (ø 85,84) 0 (ø 0,00) 13 (ø 0,52) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 26 2294 (ø 88,23) 5 (ø 0,19) 12 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 3 (ø 0,27) 6 (ø 0,54) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A 1 30 (ø 30,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.B třída sk. A 21 1879 (ø 89,47) 6 (ø 0,28) 13 (ø 0,61) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Vsetín | Okresní přebor 23 1973 (ø 85,78) 6 (ø 0,26) 12 (ø 0,52) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Vsetín | Okresní přebor 26 2340 (ø 90,00) 11 (ø 0,42) 11 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A 2 152 (ø 76,00) 4 (ø 2,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Vsetín | Okresní přebor 23 2065 (ø 89,78) 4 (ø 0,17) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)