Tomáš Ehrenberger

2026-2027

1.máj Hybrálec

PoziceeSport
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 1.máj Hybrálec
2018-2019 1. FC Batelov
2018-2019 1.máj Hybrálec
2015-2016 1.máj Hybrálec

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Jihlava | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
872 (ø 87,20) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
09.08. 14:30 Dobronín B - Hybrálec 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 16:30 Hybrálec - Kamenice 2:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:30 Hybrálec - Smrčná 3:3 (2:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Hybrálec - Střítež 3:1 (0:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Ždírec - Hybrálec 2:3 (0:1) 90 0 1 1 ano
04.10. 15:00 Hybrálec - Střížov 0:3 (0:2) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Pavlov - Hybrálec 2:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:30 Hybrálec - Puklice B 4:3 (3:1) 90 0 1 0 ano
24.10. 14:30 Cejle - Hybrálec 3:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
31.10. 14:00 Hybrálec - V. Jeníkov 0:3 (0:2) 62 62 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 18 1507 (ø 83,72) 4 (ø 0,22) 5 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 19 1603 (ø 84,36) 2 (ø 0,10) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Vysočina | 1.B třída sk. A 16 1094 (ø 68,37) 4 (ø 0,25) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 17 1464 (ø 86,11) 2 (ø 0,11) 4 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 14 1155 (ø 82,50) 2 (ø 0,14) 4 (ø 0,28) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 7 576 (ø 82,28) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 13 1097 (ø 84,38) 2 (ø 0,15) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 10 877 (ø 87,70) 4 (ø 0,40) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor 8 666 (ø 83,25) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 24 2011 (ø 83,79) 8 (ø 0,33) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 22 1786 (ø 81,18) 11 (ø 0,50) 6 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Jihlava | III. třída 25 2155 (ø 86,20) 11 (ø 0,44) 4 (ø 0,16) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,12)