Jiří Růžička

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2025-2026

TJ Sokol Zásmuky

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 TJ Sokol Zásmuky
2019-2020 FOTBAL Hlízov
2016-2017 FK Čáslav
2015-2016 TJ Sokol Družba Suchdol

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1698 (ø 89,36) 4 (ø 0,21) 8 (ø 0,42) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
17.08. 17:00 Zásmuky - Paběnice 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Jevany - Zásmuky 4:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
31.08. 17:00 Zásmuky - Rožďalovice 4:1 (2:0) 90 0 1 0 ano
07.09. 17:00 Suchdol - Zásmuky 1:3 (0:1) 90 0 1 0 ano
14.09. 17:00 Zásmuky - Č. Brod B 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
21.09. 16:30 Pečky - Zásmuky 2:4 (0:2) 90 0 1 0 ano
27.09. 16:30 B.Podolí - Zásmuky 0:5 (0:1) 90 0 0 0 ano
05.10. 16:00 Zásmuky - SKMK 4:0 (1:0) 78 78 0 0 0 ano
12.10. 16:00 Semice - Zásmuky 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
19.10. 15:30 Zásmuky - TJ Pátek 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Ostrá - Zásmuky 0:4 (0:2) 90 1 0 0 ano
02.11. 17:00 Zásmuky - Velim B 2:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
08.11. 14:00 Kácov - Zásmuky 0:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
22.03. 15:00 Zásmuky - Jevany 1:1 (1:1) 90 1 1 1 ano
05.04. 16:30 Zásmuky - Suchdol 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
12.04. 16:30 Č. Brod B - Zásmuky 0:3 (0:2) 90 1 0 0 ano
19.04. 17:00 Zásmuky - Pečky 2:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
26.04. 17:00 Zásmuky - B.Podolí 8:0 (4:0) 90 1 0 0 ano
03.05. 17:00 SKMK - Zásmuky 2:2 (1:1) 90 0 1 1 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. C 19 1698 (ø 89,36) 4 (ø 0,21) 8 (ø 0,42) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 24 2156 (ø 89,83) 3 (ø 0,12) 11 (ø 0,45) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 28 2416 (ø 86,28) 6 (ø 0,21) 7 (ø 0,25) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 5 (ø 0,19) 7 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 24 2084 (ø 86,83) 6 (ø 0,25) 6 (ø 0,25) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.A třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 6 455 (ø 75,83) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.A třída sk. B 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 20 1116 (ø 55,80) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,20) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. C 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 29 2569 (ø 88,58) 5 (ø 0,17) 9 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 22 1450 (ø 65,90) 2 (ø 0,09) 10 (ø 0,45) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)