Václav Zamrazil
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Sokol Dobřichovice |
| 2019-2020 | Černolice |
| 2019-2020 | MFK Dobříš |
| 2014-2015 | TJ Sokol Dobřichovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1743 (ø 87,15) | 5 (ø 0,25) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Dobřichovice - Kazín B | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Třebotov - Dobřichovice | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 1 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Vonoklasy - Dobřichovice | 0:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Dobřichovice - Lety B | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | V. Přílepy - Dobřichovice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Dobřichovice - Hostivice | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Jeneč - Dobřichovice | 3:7 (1:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Dobřichovice - Nučice | 3:2 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Drahelčice - Dobřichovice | 2:4 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Dobřichovice - Černošice | 6:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | Dobřichovice - Kněževes | 5:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Kazín B - Dobřichovice | 0:3 (0:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 16:00 | Kněževes - Dobřichovice | 1:5 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 15:00 | Dobřichovice - Třebotov | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 17:00 | Roztoky B - Dobřichovice | 0:4 (0:1) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.04. 17:00 | Dobřichovice - Vonoklasy | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Lety B - Dobřichovice | 1:5 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Dobřichovice - V. Přílepy | 6:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Hostivice - Dobřichovice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Dobřichovice - Jeneč | 5:1 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 20 | 1743 (ø 87,15) | 5 (ø 0,25) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 15 | 1279 (ø 85,26) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 20 | 1605 (ø 80,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 16 | 1423 (ø 88,93) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 24 | 2042 (ø 85,08) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 8 | 673 (ø 84,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 14 | 1161 (ø 82,92) | 4 (ø 0,28) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 26 | 2227 (ø 85,65) | 3 (ø 0,11) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 27 | 2165 (ø 80,18) | 4 (ø 0,14) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 25 | 2104 (ø 84,16) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




