Vojtěch Král
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2016-2017 | TJ Sokol Mrákov |
| 2014-2015 | TJ Sokol Kout na Šumavě |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 695 (ø 77,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Mrákov B - Meclov B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Koloveč B - Mrákov B | 4:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Mrákov B - Tlumačov B | 0:0 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.09. 16:30 | Česká Kubice - Mrákov B | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Klenčí - Mrákov B | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Mrákov B - Hostouň | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Kdyně B - Mrákov B | 2:4 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Mrákov B - Bělá | 1:1 (0:0) | 19 | 71 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.03. 15:00 | Meclov B - Mrákov B | 1:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 9 | 695 (ø 77,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 16 | 1296 (ø 81,00) | 1 (ø 0,06) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 20 | 1616 (ø 80,80) | 7 (ø 0,35) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 18 | 1570 (ø 87,22) | 3 (ø 0,16) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 13 | 1151 (ø 88,53) | 4 (ø 0,30) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 10 | 896 (ø 89,60) | 9 (ø 0,90) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 6 | 413 (ø 68,83) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 15 | 1281 (ø 85,40) | 6 (ø 0,40) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 18 | 967 (ø 53,72) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 15 | 1257 (ø 83,80) | 7 (ø 0,46) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.A třída | 15 | 1223 (ø 81,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 13 | 1142 (ø 87,84) | 3 (ø 0,23) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | IV. třída | 2 | 136 (ø 68,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | IV. třída | 16 | 1394 (ø 87,12) | 7 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




