Vojtěch Mifek
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 13 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ SPARTAK Klenčí |
| 2023-2024 | FK Staňkov |
| 2023-2024 | SK Krchleby 1921 |
| 2017-2018 | FK Staňkov |
| 2016-2017 | TJ SPARTAK Klenčí |
| 2016-2017 | TJ Tatran Chodov |
| 2015-2016 | SK Kdyně 1920 |
| 2015-2016 | TJ SPARTAK Klenčí |
| 2014-2015 | TJ SPARTAK Klenčí |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 395 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Staňkov - Česká Kubice | 4:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.04. 16:30 | Klenčí - Bělá | 2:1 (0:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.04. 15:00 | Meclov B - Klenčí | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.04. 15:00 | Klenčí - Koloveč B | 3:3 (2:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 15:00 | Klenčí - Česká Kubice | 5:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Kvíčovice - Klenčí | 3:3 (2:1) | 81 | 81 | 0 | 1 | 0 | ano |
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 291 (ø 72,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 20.09. 16:30 | Bukovec - Staňkov B | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:00 | Staňkov B - Mutěnín | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Staňkov B - Oplotec | 7:0 (2:0) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Hlohová - Staňkov B | 1:0 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 5 | 395 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 4 | 291 (ø 72,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 4 | 220 (ø 55,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 7 | 466 (ø 66,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 14 | 898 (ø 64,14) | 1 (ø 0,07) | 4 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 3 | 214 (ø 71,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 16 | 662 (ø 41,37) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 3 | 180 (ø 60,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 12 | 545 (ø 45,41) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | IV. třída | 1 | 80 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 6 | 465 (ø 77,50) | 1 (ø 0,16) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 13 | 988 (ø 76,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 24 | 1744 (ø 72,66) | 2 (ø 0,08) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 15 | 1038 (ø 69,20) | 2 (ø 0,13) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 17 | 1495 (ø 87,94) | 9 (ø 0,52) | 5 (ø 0,29) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 13 | 1126 (ø 86,61) | 7 (ø 0,53) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.A třída | 8 | 667 (ø 83,37) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |




