Radek Veselý
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2019-2020 | Sokol Přerov n. Labem |
| 2017-2018 | SK Union Čelákovice |
| 2014-2015 | Sokol Přerov n. Labem |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1692 (ø 84,60) | 6 (ø 0,30) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Přerov n/L - Milčice | 2:0 (1:0) | 55 | 55 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Vykáň - Přerov n/L | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.09. 17:30 | Litol - Přerov n/L | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Přerov n/L - Lysá | 4:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 16:30 | Sokoleč B - Přerov n/L | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Přerov n/L - Stratov | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:00 | Nymburk B - Přerov n/L | 1:3 (0:2) | 86 | 86 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.10. 16:00 | Přerov n/L - B.Poděbrady B | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Sl. Poděbrady B - Přerov n/L | 2:3 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Přerov n/L - Hr. Jeseník | 5:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | SKMK B - Přerov n/L | 0:5 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Přerov n/L - Sadská | 3:1 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.11. 10:15 | Křinec - Přerov n/L | 0:2 (0:1) | 65 | 65 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 21.03. 10:15 | Milčice - Přerov n/L | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Přerov n/L - Vykáň | 3:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Lysá - Přerov n/L | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Přerov n/L - Sokoleč B | 5:1 (4:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Stratov - Přerov n/L | 1:3 (0:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Přerov n/L - Nymburk B | 1:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | B.Poděbrady B - Přerov n/L | 0:5 (0:3) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 20 | 1692 (ø 84,60) | 6 (ø 0,30) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 23 | 1864 (ø 81,04) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 23 | 1909 (ø 83,00) | 8 (ø 0,34) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 26 | 2274 (ø 87,46) | 6 (ø 0,23) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 26 | 2325 (ø 89,42) | 3 (ø 0,11) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 13 | 1070 (ø 82,30) | 1 (ø 0,07) | 6 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 22 | 1019 (ø 46,31) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 10 | 309 (ø 30,90) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 9 | 793 (ø 88,11) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 25 | 2202 (ø 88,08) | 6 (ø 0,24) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 24 | 2024 (ø 84,33) | 4 (ø 0,16) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




