Karel Krejčík

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
PoziceZáložník
Průměrná známka7.6

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | 1.A třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
273 (ø 54,60) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
22.08. 17:00 Lokomotiva - Broumov 5:0 (0:0) 44 46 0 1 0 ne
30.08. 17:00 Slavia HK B - Lokomotiva 2:2 (1:2) 29 61 0 0 0 ne
13.09. 17:00 Č. Kostelec - Lokomotiva 2:1 (1:1) 20 70 0 0 0 ne
19.09. 16:30 Lokomotiva - Černilov 7:2 (4:1) 90 2 0 0 ano
26.09. 16:30 Kostelec - Lokomotiva 1:4 (1:2) 90 0 0 0 ano

Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
0 (ø -NaN) 2 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
10.10. 16:00 Dobřenice - Lokomotiva B 2:6 (1:1) 0 2 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 4 183 (ø 45,75) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 19 1577 (ø 83,00) 10 (ø 0,52) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 16 1148 (ø 71,75) 12 (ø 0,75) 2 (ø 0,12) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 14 1175 (ø 83,92) 8 (ø 0,57) 4 (ø 0,28) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 15 1007 (ø 67,13) 4 (ø 0,26) 6 (ø 0,40) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 11 892 (ø 81,09) 4 (ø 0,36) 4 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Krajský přebor 13 1140 (ø 87,69) 5 (ø 0,38) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 6 518 (ø 86,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 12 843 (ø 70,25) 9 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 30 2282 (ø 76,06) 14 (ø 0,46) 6 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 26 1757 (ø 67,57) 6 (ø 0,23) 6 (ø 0,23) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 4 281 (ø 70,25) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 28 1359 (ø 48,53) 1 (ø 0,03) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 27 1535 (ø 56,85) 7 (ø 0,25) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 5 450 (ø 90,00) 5 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)