Radim Žalman
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Slavoj Skřivany |
| 2014-2015 | RMSK Cidlina Nový Bydžov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Královéhradecký | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2253 (ø 86,65) | 3 (ø 0,11) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Skřivany - Černilov | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 17:00 | Kunčice - Skřivany | 6:2 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Skřivany - Nový HK | 1:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Cidlina B - Skřivany | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:30 | Skřivany - Slavia HK B | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Nové Město - Skřivany | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Skřivany - Bělohrad | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Č. Skalice - Skřivany | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Skřivany - Kostelec | 1:3 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Trutnov B - Skřivany | 2:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Skřivany - Hořice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Lokomotiva - Skřivany | 2:2 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Skřivany - Třebeš B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Skřivany - Stěžery | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.11. 13:30 | Kopidlno - Skřivany | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 14:30 | Černilov - Skřivany | 0:3 (0:2) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 21.03. 10:30 | Nový HK - Skřivany | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Skřivany - Cidlina B | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 13:00 | Slavia HK B - Skřivany | 3:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Skřivany - Nové Město | 1:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Bělohrad - Skřivany | 5:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Skřivany - Č. Skalice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Kostelec - Skřivany | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.05. 18:00 | Skřivany - Kunčice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Skřivany - Trutnov B | 3:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.05. 17:00 | Hořice - Skřivany | : | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 17:00 | Myštěves - Skřivany B | 0:12 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 26 | 2253 (ø 86,65) | 3 (ø 0,11) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 25 | 2206 (ø 88,24) | 6 (ø 0,24) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 8 (ø 0,33) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 26 | 2340 (ø 90,00) | 7 (ø 0,26) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 9 | 810 (ø 90,00) | 4 (ø 0,44) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 4 (ø 0,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 21 | 1877 (ø 89,38) | 5 (ø 0,23) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 30 | 2659 (ø 88,63) | 7 (ø 0,23) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 16 | 1396 (ø 87,25) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 6 | 444 (ø 74,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




