Martin Petr
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.1 |
Kariéra
| 2014-2015 | SK FC Křižanov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 172 (ø 57,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Křižanov B - Os. Bitýška B | 3:0 (2:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.04. 16:00 | Křižanov B - Věchnov | 1:2 (0:1) | 38 | 52 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.05. 16:30 | Křižanov B - Ujčov | 5:3 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1135 (ø 70,93) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 16:30 | Křižanov - Bohdalov | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.08. 15:00 | Stonařov - Křižanov | 5:0 (2:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 16:30 | Křižanov - Hrotovice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 16:00 | Bobrová - Křižanov | 1:2 (0:0) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 16:00 | Křižanov - Rokytnice | 1:4 (1:1) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.09. 15:30 | Rozsochy - Křižanov | 1:5 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 14:30 | Křižanov - Vladislav | 0:1 (0:0) | 28 | 28 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.10. 15:00 | Brtnice - Křižanov | 0:5 (0:4) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 15:00 | Křižanov - Mor. Bud. | 3:3 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.10. 14:30 | Kouty - Křižanov | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Křižanov - Os. Bitýška | 4:0 (1:0) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Rudíkov - Křižanov | 0:2 (0:1) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.04. 15:30 | Hrotovice - Křižanov | 2:1 (0:1) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.04. 15:30 | Křižanov - Bobrová | 0:2 (0:0) | 63 | 27 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 16:00 | Rokytnice - Křižanov | 7:0 (2:0) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.04. 16:00 | Křižanov - Rozsochy | 0:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.05. 16:30 | Vladislav - Křižanov | 2:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.05. 16:30 | Křižanov - Brtnice | 2:1 (0:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 3 | 172 (ø 57,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 16 | 1135 (ø 70,93) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 25 | 1795 (ø 71,80) | 2 (ø 0,08) | 11 (ø 0,44) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 21 | 1806 (ø 86,00) | 3 (ø 0,14) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 6 | 235 (ø 39,16) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 4 | 306 (ø 76,50) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 25 | 1355 (ø 54,20) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 7 | 498 (ø 71,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 17 | 863 (ø 50,76) | 1 (ø 0,05) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 10 | 809 (ø 80,90) | 4 (ø 0,40) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 2 | 175 (ø 87,50) | 1 (ø 0,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 8 | 382 (ø 47,75) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B | 1 | 79 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 22 | 1704 (ø 77,45) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 23 | 1866 (ø 81,13) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 23 | 1911 (ø 83,08) | 4 (ø 0,17) | 9 (ø 0,39) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída | 2 | 108 (ø 54,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 26 | 2200 (ø 84,61) | 1 (ø 0,03) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor | 13 | 1121 (ø 86,23) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |




