Sebastián Valdman
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Bakov nad Jizerou |
| 2024-2025 | Křinec |
| 2023-2024 | TJ Hrubý Jeseník |
| 2021-2022 | SK Sobotka |
| 2019-2020 | Dolnobousovský SK |
| 2019-2020 | Mcely |
| 2016-2017 | TJ Sokol Kosořice |
| 2014-2015 | Dolnobousovský SK |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 24.08. 17:00 | Bakov B - Horky B | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Bakov B - Kněžmost | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Bezno-Sovinky - Bakov B | 0:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Bakov B - Pěčice B | 8:2 (4:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 21.09. 16:30 | D.Lhota - Bakov B | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Bakov B - Ledce | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 15:00 | SKP MB - Bakov B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Bakov B - Jabkenice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Bakov B - M.Hradiště B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Bakov B - Klášter | 1:3 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 15.11. 14:00 | Jivina - Bakov B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Bakov B - Bezno-Sovinky | 5:5 (4:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:30 | Pěčice B - Bakov B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Bakov B - D.Lhota | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Ledce - Bakov B | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Bakov B - SKP MB | 1:5 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Jabkenice - Bakov B | 2:0 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 03.05. 17:00 | Bakov B - DBSK B | 3:4 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | M.Hradiště B - Bakov B | 4:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 2 | 56 (ø 28,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 122 (ø 40,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Nymburk | Okresní přebor | 13 | 922 (ø 70,92) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 21 | 1759 (ø 83,76) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 18 | 1078 (ø 59,88) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 2 | 160 (ø 80,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. C | 7 | 621 (ø 88,71) | 1 (ø 0,14) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B | 9 | 771 (ø 85,66) | 5 (ø 0,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 20 | 1029 (ø 51,45) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 7 | 490 (ø 70,00) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 20 | 1413 (ø 70,65) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 3 | 104 (ø 34,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 3 | 224 (ø 74,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 11 | 735 (ø 66,81) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 1 | 10 (ø 10,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 1 | 5 (ø 5,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 1 | 15 (ø 15,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




