Pavel Bláha
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 8 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Čejetice |
| 2025-2026 | FC Sporting Mladá Boleslav |
| 2023-2024 | Čejetice |
| 2021-2022 | TJ Sokol Katusice |
| 2021-2022 | FK Zdětín |
| 2020-2021 | FK Zdětín |
| 2019-2020 | SK Bělá pod Bezdězem |
| 2018-2019 | FK Zdětín |
| 2017-2018 | SK Rejšice |
| 2014-2015 | FK Slavoj Čistá |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1300 (ø 68,42) | 2 (ø 0,10) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.11. 14:00 | Čejetice - Sporting MB | 1:4 (0:2) | 38 | 52 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 17:00 | Čejetice - Březno | 4:5 (3:0) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 10:30 | Krnsko - Čejetice | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Čejetice - Čistá | 4:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Akuma MB - Čejetice | 1:3 (0:1) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Čejetice - Zdětín | 3:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | K.Vrutice - Čejetice | 4:3 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Čejetice - Židněves | 5:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Chotětov B - Čejetice | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Čejetice - Předměřice | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Čejetice - K.Hlavno | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:30 | Dobrovice B - Čejetice | 0:0 (0:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.11. 14:00 | Čejetice - Bakov | 3:1 (1:1) | 38 | 38 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 15:00 | Čistá - Čejetice | 0:3 kont. (1:1) | 75 | 75 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 28.03. 15:30 | Čejetice - Akuma MB | 1:0 (1:0) | 54 | 54 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.04. 16:30 | Čejetice - K.Vrutice | 3:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 13:30 | Židněves - Čejetice | 1:0 (1:0) | 68 | 68 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 17:00 | Čejetice - Chotětov B | 1:0 (0:0) | 32 | 58 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 16.05. 17:00 | Čejetice - Dobrovice B | 0:2 (0:1) | 16 | 74 | 0 | 1 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 19 | 1300 (ø 68,42) | 2 (ø 0,10) | 4 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 20 | 1543 (ø 77,15) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 22 | 1869 (ø 84,95) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,36) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 22 | 1726 (ø 78,45) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 13 | 1132 (ø 87,07) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 3 (ø 0,60) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 6 | 381 (ø 63,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 11 | 826 (ø 75,09) | 4 (ø 0,36) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 21 | 1706 (ø 81,23) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 1 | 7 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 24 | 1999 (ø 83,29) | 6 (ø 0,25) | 7 (ø 0,29) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 25 | 2151 (ø 86,04) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 25 | 1826 (ø 73,04) | 4 (ø 0,16) | 8 (ø 0,32) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal | 4 | 360 (ø 90,00) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 2 | 158 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




