Jaroslav Toman
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 5.7 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Sokol Malesice |
| 2024-2025 | SK Senco Doubravka |
| 2024-2025 | TJ Sokol Plzeň - Letná |
| 2023-2024 | TJ Sokol Plzeň - Letná |
| 2022-2023 | TJ Sokol Kozolupy |
| 2022-2023 | TJ Sokol Radnice |
| 2021-2022 | FC Chotíkov 1932 |
| 2019-2020 | SSC Bolevec |
| 2019-2020 | TJ Sparta Radkovice |
| 2018-2019 | TJ Dobřany |
| 2016-2017 | TJ Sparta Radkovice |
| 2014-2015 | FK Okula Nýrsko |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 763 (ø 69,36) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.03. 17:30 | Malesice - Tlumačov | 1:3 (1:1) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.03. 16:00 | Košutka - Malesice | 3:1 (3:1) | 56 | 56 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 10:15 | Malesice - Smíchov | 0:1 (0:1) | 37 | 53 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.03. 10:30 | Švihov - Malesice | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 10:15 | Malesice - Dobřany | 0:3 (0:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.04. 15:00 | Klatovy - Malesice | 7:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 10:15 | Malesice - Rokycany B | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Zruč - Malesice | 3:1 (2:1) | 53 | 53 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 02.05. 10:15 | Malesice - Horažďovice | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:30 | Mladotice - Malesice | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 10:15 | Malesice - Stříbro | 2:6 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1169 (ø 83,50) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 18:00 | St. Plzenec B - Plzeň-Letná | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 17:30 | Plzeň-Letná - Plzeň-Litice | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Smíchov B - Plzeň-Letná | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Plzeň-Letná - Roudná | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Plzeň-Letná - Křimice B | 3:3 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Zruč B - Plzeň-Letná | 0:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Plzeň-Letná - Dýšina | 3:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Chotíkov - Plzeň-Letná | 3:0 (2:0) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.10. 16:00 | Plzeň-Letná - Košutka B | 0:5 (0:3) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.10. 15:30 | Lhota B - Plzeň-Letná | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Plzeň-Letná - Vochov | 2:5 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Slovan Plzeň - Plzeň-Letná | 7:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Plzeň-Letná - Černice B | 3:2 (1:0) | 32 | 58 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.11. 13:30 | Plzeň-Litice - Plzeň-Letná | 5:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | ||||||
| 04.04. 16:30 | Druztová - Malesice B | 3:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.04. 14:00 | Košutka B - Malesice B | 6:5 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 11 | 763 (ø 69,36) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 14 | 1169 (ø 83,50) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 27 | 2258 (ø 83,62) | 10 (ø 0,37) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 26 | 2251 (ø 86,57) | 8 (ø 0,30) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 15 | 1279 (ø 85,26) | 5 (ø 0,33) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 17 | 1254 (ø 73,76) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 8 | 698 (ø 87,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 12 | 899 (ø 74,91) | 4 (ø 0,33) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 24 | 1551 (ø 64,62) | 10 (ø 0,41) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 24 | 2129 (ø 88,70) | 5 (ø 0,20) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 18 | 1537 (ø 85,38) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 113 (ø 56,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




