Lubor Kitzler

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

SK Planá

PoziceZáložník
Průměrná známka5.4

Kariéra

2016-2017 SK Planá
2014-2015 FK Slavoj Český Krumlov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.A třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
113 (ø 37,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Prachatice - Planá 3:0 (0:0) 0 0 0 0 ne
21.08. 19:00 Planá - Strakonice B 5:1 (3:0) 21 69 0 0 0 ne
28.08. 17:45 Čt.Dvory - Planá 0:2 (0:1) 0 0 0 0 ne
04.09. 19:00 Planá - Roudné B 4:2 (2:1) 1 89 0 0 0 ne
18.09. 19:00 Planá - Vimperk 3:2 (2:1) 0 0 0 0 ne
26.09. 16:30 Lhenice - Planá 1:1 (1:0) 0 0 0 0 ne
02.10. 18:30 Planá - Křemže 5:1 (2:0) 27 63 1 0 0 ne
10.10. 16:00 Vodňany - Planá 0:2 (0:1) 64 64 0 0 0 ano

Jihočeský | České Budějovice | IV. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 17:00 Planá B - Hrdějovice B 3:1 (1:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 1 22 (ø 22,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 16 928 (ø 58,00) 6 (ø 0,37) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 17 958 (ø 56,35) 4 (ø 0,23) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 19 1106 (ø 58,21) 3 (ø 0,15) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 16 758 (ø 47,37) 1 (ø 0,06) 2 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 21 1095 (ø 52,14) 5 (ø 0,23) 5 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 7 166 (ø 23,71) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 7 181 (ø 25,85) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 20 1088 (ø 54,40) 2 (ø 0,10) 4 (ø 0,20) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 22 1563 (ø 71,04) 10 (ø 0,45) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 2 (ø 0,28) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14)
Jihočeský | 1.A třída sk. B 11 927 (ø 84,27) 3 (ø 0,27) 1 (ø 0,09) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 21 1436 (ø 68,38) 3 (ø 0,14) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 7 398 (ø 56,85) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)