Jakub Vácha
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 7.4 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Bystřian Kunčice |
| 2022-2023 | TJ Sokol Stěžery |
| 2019-2020 | TJ Sokol Stěžery |
| 2018-2019 | FC Spartak Kobylice |
| 2018-2019 | RMSK Cidlina Nový Bydžov |
| 2014-2015 | TJ Sokol Stěžery |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Královéhradecký | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 852 (ø 85,20) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Předměřice - Stěžery | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Stěžery - Cidlina B | 3:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Broumov - Stěžery | 3:3 (0:2) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 17:00 | Stěžery - Slavia HK B | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Náchod B - Stěžery | 3:4 (1:2) | 66 | 66 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 16:30 | Stěžery - Č. Kostelec | 2:2 (0:2) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.09. 16:30 | Černilov - Stěžery | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Stěžery - Kostelec | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.10. 16:15 | Lokomotiva - Stěžery | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Stěžery - Třebeš B | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 126 (ø 63,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 11.10. 16:00 | Stěžery B - Kobylice | 10:0 (3:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Smiřice - Stěžery B | 1:3 (1:1) | 66 | 66 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 6 | 492 (ø 82,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 26 | 2064 (ø 79,38) | 2 (ø 0,07) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 25 | 2107 (ø 84,28) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 27 | 2402 (ø 88,96) | 4 (ø 0,14) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 24 | 2056 (ø 85,66) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. B | 25 | 2209 (ø 88,36) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 2 | 165 (ø 82,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 8 | 649 (ø 81,12) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 14 | 1236 (ø 88,28) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 14 | 1169 (ø 83,50) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 14 | 397 (ø 28,35) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 10 (ø 0,40) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A | 7 | 512 (ø 73,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 25 | 2159 (ø 86,36) | 5 (ø 0,20) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 26 | 2251 (ø 86,57) | 9 (ø 0,34) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 9 | 810 (ø 90,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




