Miroslav Kaňka
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 4.3 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Sokol Stařeč |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 5 (ø 0,50) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Stařeč B - Valeč B | 3:3 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Chlístov - Stařeč B | 3:3 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Stařeč B - Mohelno | 7:2 (7:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Březník - Stařeč B | 5:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Stařeč B - Smrk | 2:7 (0:5) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 10:15 | Litohoř - Stařeč B | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | Stařeč B - Přibyslavice B | 4:1 kont. (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Stařeč B - Šebkovice B | 2:4 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Stařeč B - Lipník B | 1:6 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.10. 14:30 | FŠ Třebíč B - Stařeč B | 10:2 (7:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 6 | 218 (ø 36,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 16 | 1186 (ø 74,12) | 6 (ø 0,37) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 17 | 921 (ø 54,17) | 2 (ø 0,11) | 6 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 3 (ø 0,42) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 11 | 518 (ø 47,09) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B | 17 | 1528 (ø 89,88) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 19 | 1346 (ø 70,84) | 3 (ø 0,15) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 21 | 1631 (ø 77,66) | 5 (ø 0,23) | 6 (ø 0,28) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 8 | 607 (ø 75,87) | 6 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 7 | 588 (ø 84,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 18 | 1465 (ø 81,38) | 3 (ø 0,16) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B | 3 | 248 (ø 82,66) | 4 (ø 1,33) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 21 | 1854 (ø 88,28) | 3 (ø 0,14) | 7 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,09) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 20 | 1567 (ø 78,35) | 5 (ø 0,25) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 16 | 1268 (ø 79,25) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 3 | 255 (ø 85,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




