Jan Kolář
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 9.4 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Hoštice-Heroltice |
| 2024-2025 | TJ Kučerov |
| 2018-2019 | TJ Hoštice-Heroltice |
| 2014-2015 | TJ Kučerov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 80 (ø 26,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.10. 15:00 | Heršpice - Hoštice | 1:2 (1:2) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Bukovany - Hoštice | 1:6 (1:3) | 31 | 59 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.11. 14:00 | Hoštice - Svatobořice | 4:0 (3:0) | 29 | 61 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 9 (ø 1,80) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Hoštice B - Habrovany | 1:5 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 14:00 | Dražovice - Hoštice B | 3:3 (1:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Hoštice B - FKD B | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:30 | Kučerov - Hoštice B | 1:11 (1:6) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne | |||
| 13.09. 16:00 | Hoštice B - Pustiměř | 2:4 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:00 | Lysovice B - Hoštice B | 4:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 15:45 | Hoštice B - Kroužek | 5:2 (1:1) | 0 | 4 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.10. 14:30 | Hoštice B - Nížkovice | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Hoštice B - Dambořice B | 4:1 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 15 | 825 (ø 55,00) | 2 (ø 0,13) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 6 | 217 (ø 36,16) | 2 (ø 0,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 10 (ø 0,90) | 5 (ø 0,45) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 5 (ø 0,45) | 4 (ø 0,36) | 2 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 2 (ø 0,33) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 11 | 990 (ø 90,00) | 21 (ø 1,90) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 8 (ø 1,33) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 20 (ø 2,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 18 (ø 0,81) | 9 (ø 0,40) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 22 (ø 0,88) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 22 | 1980 (ø 90,00) | 7 (ø 0,31) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 23 | 1966 (ø 85,47) | 5 (ø 0,21) | 8 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A | 9 | 757 (ø 84,11) | 4 (ø 0,44) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |




