Martin Šinál
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Číslo hráče | 11 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Loko Hostouň/Oplotec |
| 2018-2019 | TJ Start Bělá nad Radbuzou |
| 2017-2018 | TJ Loko Hostouň/Oplotec |
| 2016-2017 | TJ Start Bělá nad Radbuzou |
| 2014-2015 | TJ Žichovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 294 (ø 58,80) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 17:00 | Hostouň B - Poděvousy | 7:1 (2:1) | 25 | 65 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Hlohová - Hostouň B | 8:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 15:00 | Mutěnín - Hostouň B | 5:3 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 14:30 | Hostouň B - Staňkov B | 1:5 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:30 | Hostouň B - FA H. Týn | 1:3 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 24.10. 14:30 | Bukovec - Hostouň B | 4:1 (3:0) | 45 | 45 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Hostouň B - Meclov B | 0:8 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne |
Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 990 (ø 90,00) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 15:00 | Klenčí - Hostouň | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Koloveč B - Hostouň | 9:2 (8:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Osvračín - Hostouň | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Hostouň - Mrákov B | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Kvíčovice - Hostouň | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Hostouň - Holýšov B | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Bělá - Hostouň | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Hostouň - Staňkov | 2:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Kdyně B - Hostouň | 3:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Hostouň - Meclov | 2:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Blížejov - Hostouň | 0:3 (0:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 1 | 25 (ø 25,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 26 | 2336 (ø 89,84) | 10 (ø 0,38) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 22 | 1799 (ø 81,77) | 13 (ø 0,59) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 23 | 1921 (ø 83,52) | 18 (ø 0,78) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 22 | 1975 (ø 89,77) | 22 (ø 1,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 28 | 2496 (ø 89,14) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 14 | 1260 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,28) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 26 | 2200 (ø 84,61) | 7 (ø 0,26) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,19) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Domažlice | III. třída sk. A | 22 | 1916 (ø 87,09) | 16 (ø 0,72) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 26 | 2173 (ø 83,57) | 4 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 7 (ø 0,30) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 24 | 2116 (ø 88,16) | 5 (ø 0,20) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




