Štěpán Hájek

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 FC Přední Kopanina
2017-2018 Sokol Hostouň
2016-2017 FK Motorlet Praha
2015-2016 Mostecký fotbalový klub
2014-2015 FK Motorlet Praha

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pražský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
612 (ø 68,00) 4 (ø 0,44) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 Př.Kopanina - Admira B 2:1 (1:1) 77 77 0 0 0 ano
22.08. 10:30 Dukla JM - Př.Kopanina 4:4 (3:1) 81 81 1 0 0 ano
26.08. 18:00 Vršovice - Př.Kopanina 0:3 (0:0) 77 77 0 0 0 ano
05.09. 10:15 Kolovraty - Př.Kopanina 2:4 (0:2) 44 46 1 0 0 ne
19.09. 10:15 Slavoj Podolí - Př.Kopanina 2:3 (0:2) 63 63 1 1 0 ano
26.09. 16:30 Př.Kopanina - Olympia 0:1 (0:0) 44 46 0 0 0 ne
04.10. 16:00 Kbely - Př.Kopanina 2:3 (0:3) 77 77 0 0 0 ano
17.10. 10:15 Aritma B - Př.Kopanina 1:2 (1:2) 79 79 1 1 0 ano
24.10. 14:30 Př.Kopanina - Motorlet B 0:2 (0:1) 70 70 0 0 0 ano

Pražský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
13.09. 17:00 Př.Kopanina B - Chabry 3:3 (2:3) 90 0 1 0 ano
01.11. 14:00 Stodůlky - Př.Kopanina B 4:2 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Krajský přebor 5 342 (ø 68,40) 3 (ø 0,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.A třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 16 1189 (ø 74,31) 4 (ø 0,25) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.A třída sk. B 9 794 (ø 88,22) 9 (ø 1,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 14 757 (ø 54,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.A třída sk. B 14 1260 (ø 90,00) 5 (ø 0,35) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pražský | Krajský přebor 21 753 (ø 35,85) 8 (ø 0,38) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.A třída sk. B 16 1384 (ø 86,50) 9 (ø 0,56) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 8 291 (ø 36,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Středočeský | 1.B třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Krajský přebor 14 957 (ø 68,35) 4 (ø 0,28) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | 1.A třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 23 1175 (ø 51,08) 4 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)
Středočeský | 1.B třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 7 451 (ø 64,42) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 16 958 (ø 59,87) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 28 2398 (ø 85,64) 17 (ø 0,60) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 24 2042 (ø 85,08) 11 (ø 0,45) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 18 484 (ø 26,88) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pražský | Krajský přebor 23 1788 (ø 77,73) 12 (ø 0,52) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
ČFL A 27 1808 (ø 66,96) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)