Štěpán Hájek
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FC Přední Kopanina |
| 2017-2018 | Sokol Hostouň |
| 2016-2017 | FK Motorlet Praha |
| 2015-2016 | Mostecký fotbalový klub |
| 2014-2015 | FK Motorlet Praha |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 852 (ø 71,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 27.09. 16:30 | Př.Kopanina - Újezd | 2:1 (1:0) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.10. 10:15 | Sokolov - Př.Kopanina | 7:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 16:45 | Př.Kopanina - Meteor | 0:1 (0:0) | 81 | 81 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 14.03. 14:30 | Tempo - Př.Kopanina | 5:2 (2:1) | 82 | 82 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 15:00 | Př.Kopanina - Mar. Lázně | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.03. 18:30 | Chomutov - Př.Kopanina | 4:0 (2:0) | 59 | 59 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.04. 10:30 | Př.Kopanina - Louny | 1:2 (1:2) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.04. 10:15 | Štětí - Př.Kopanina | 1:0 (0:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 10:15 | Újezd - Př.Kopanina | 7:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.05. 17:00 | Př.Kopanina - Slaný | 3:4 (0:3) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 09.05. 10:15 | Spoje - Př.Kopanina | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Př.Kopanina - Sokolov | 2:4 (2:2) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne |
Pražský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 794 (ø 88,22) | 9 (ø 1,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:30 | Př.Kopanina B - Cholupice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:30 | Uh. sklady - Př.Kopanina B | 0:30 (0:11) | 90 | 6 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.08. 18:00 | Smíchov - Př.Kopanina B | 3:4 (2:3) | 88 | 88 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.08. 17:00 | Př.Kopanina B - Meteor B | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 09.09. 18:30 | Zlíchov - Př.Kopanina B | 4:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Zbraslav - Př.Kopanina B | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Př.Kopanina B - Braník | 3:2 (2:1) | 76 | 76 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 09.11. 14:00 | Př.Kopanina B - Raptors | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.11. 19:15 | Stodůlky - Př.Kopanina B | 1:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 12 | 852 (ø 71,00) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 9 | 794 (ø 88,22) | 9 (ø 1,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 14 | 757 (ø 54,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 14 | 1260 (ø 90,00) | 5 (ø 0,35) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 21 | 753 (ø 35,85) | 8 (ø 0,38) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 16 | 1384 (ø 86,50) | 9 (ø 0,56) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 8 | 291 (ø 36,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 14 | 957 (ø 68,35) | 4 (ø 0,28) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 23 | 1175 (ø 51,08) | 4 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 7 | 451 (ø 64,42) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 16 | 958 (ø 59,87) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 28 | 2398 (ø 85,64) | 17 (ø 0,60) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 24 | 2042 (ø 85,08) | 11 (ø 0,45) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 18 | 484 (ø 26,88) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 23 | 1788 (ø 77,73) | 12 (ø 0,52) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 27 | 1808 (ø 66,96) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




