Matěj Mojžíšek
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Nová Včelnice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 525 (ø 43,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | N.Včelnice - T.Sviny | 2:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 18:00 | Rudolfov - N.Včelnice | 2:3 (1:1) | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 17:00 | N.Včelnice - Lišov | 3:1 (2:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 06.09. 13:30 | Suchdol - N.Včelnice | 2:0 (2:0) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Slavia ČB - N.Včelnice | 5:0 (2:0) | 23 | 67 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 10:00 | N.Včelnice - Kovářov | 2:3 (0:0) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | N.Včelnice - Dačice | 3:4 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.10. 16:00 | Chýnov - N.Včelnice | 3:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.10. 15:30 | N.Včelnice - Ml. Vožice | 1:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.10. 14:30 | Veselí - N.Včelnice | 2:1 (2:0) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.10. 14:30 | Jistebnice - N.Včelnice | 3:0 (2:0) | 69 | 69 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | N.Včelnice - Sepekov | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 10:15 | Loko ČB - N.Včelnice | 4:0 (3:0) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 15:00 | N.Včelnice - Loko ČB | 1:0 (1:0) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.03. 11:30 | T.Sviny - N.Včelnice | 1:2 (0:1) | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.04. 16:30 | N.Včelnice - Rudolfov | 0:3 (0:1) | 21 | 69 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.04. 16:30 | Lišov - N.Včelnice | 6:1 (3:0) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 18.04. 17:00 | N.Včelnice - Suchdol | 2:2 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.04. 17:00 | N.Včelnice - Slavia ČB | 1:1 (0:0) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.05. 16:00 | Kovářov - N.Včelnice | 4:1 (3:1) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.05. 17:00 | N.Včelnice - Jistebnice | 1:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 9 (ø 0,69) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 15:00 | St. Město - N.Včelnice B | 0:4 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | N.Včelnice B - Cizkrajov | 10:0 (5:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Slavonice B - N.Včelnice B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | N.Včelnice B - St. Hobzí | 6:1 (3:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:00 | Dešná - N.Včelnice B | 3:3 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 14:00 | Deštná - N.Včelnice B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Rudolec - N.Včelnice B | 1:4 (1:1) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.10. 15:30 | N.Včelnice B - Peč B | 7:2 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 11:30 | Kunžak - N.Včelnice B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | N.Včelnice B - Strmilov B | 4:2 (3:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | N.Včelnice B - St. Město | 3:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 12.04. 15:00 | Cizkrajov - N.Včelnice B | 1:11 (0:7) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | N.Včelnice B - Slavonice B | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 15:00 | St. Hobzí - N.Včelnice B | 1:4 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | N.Včelnice B - Dešná | 3:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 525 (ø 43,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 9 (ø 0,69) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 14 | 669 (ø 47,78) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 993 (ø 43,17) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 11 | 234 (ø 21,27) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 4 | 194 (ø 48,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 18 | 1620 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




