Jakub Šikanedr
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Slavoj Mýto |
| 2023-2024 | Český Lev - Union Beroun |
| 2023-2024 | Sokol Hostouň |
| 2020-2021 | Český Lev - Union Beroun |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2061 (ø 82,44) | 5 (ø 0,20) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 18:00 | Rapid - Mýto | 2:4 (2:1) | 76 | 76 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 17.08. 17:30 | Mýto - Nepomuk | 4:0 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:15 | Vejprnice - Mýto | 3:2 (0:2) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:30 | Mýto - Měcholupy | 5:2 (3:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | H. Bříza - Mýto | 3:0 (2:0) | 46 | 46 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 13.09. 17:00 | Lhota - Mýto | 4:0 (1:0) | 71 | 71 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.09. 16:45 | Mýto - Horš. Týn | 3:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:15 | Chotěšov - Mýto | 2:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Mýto - Chlumčany | 3:2 (1:2) | 92 | 92 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 12.10. 16:00 | Koloveč - Mýto | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Mýto - Kaznějov | 2:1 (1:0) | 90 | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.10. 14:30 | Radnice - Mýto | 0:6 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Mýto - Nýrsko | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.11. 14:00 | Holýšov - Mýto | 0:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | Mýto - Luby | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.03. 14:30 | Mýto - Rapid | 2:2 (1:1) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.03. 14:30 | Nepomuk - Mýto | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Mýto - Vejprnice | 2:0 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.03. 10:00 | Měcholupy - Mýto | 0:1 (0:1) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.04. 16:30 | Mýto - H. Bříza | 0:0 (0:0) | 60 | 60 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 11.04. 16:30 | Mýto - Lhota | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 13:00 | Horš. Týn - Mýto | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Mýto - Chotěšov | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:30 | Chlumčany - Mýto | 2:2 (2:0) | 80 | 80 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 09.05. 17:30 | Mýto - Koloveč | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Plzeňský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 310 (ø 77,50) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 13:30 | Ledce - Mýto B | 6:0 (4:0) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Doubravka B - Mýto B | 5:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:00 | Mýto B - Volduchy | 5:2 (4:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.10. 15:30 | Rapid B - Mýto B | 7:2 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 08.11. 10:00 | Mýto B - Příkosice | 3:2 (1:0) | 86 | 86 | 1 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 25 | 2061 (ø 82,44) | 5 (ø 0,20) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 4 | 310 (ø 77,50) | 1 (ø 0,25) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 30 | 2398 (ø 79,93) | 10 (ø 0,33) | 16 (ø 0,53) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 3 | 225 (ø 75,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 15 | 1353 (ø 90,20) | 4 (ø 0,26) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 6 (ø 0,60) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 12 | 1043 (ø 86,91) | 5 (ø 0,41) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 23 | 1073 (ø 46,65) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 19 (ø 0,82) | 10 (ø 0,43) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 4 | 66 (ø 16,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 21 | 1232 (ø 58,66) | 7 (ø 0,33) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 2 | 71 (ø 35,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




