Štěpán Rakušan
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 17 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2020-2021 | FC Tempo Praha |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 707 (ø 35,35) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Př.Kopanina - Tempo | 0:4 (0:1) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 17:00 | Tempo - Chomutov | 3:0 (1:0) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 30.08. 10:15 | Štětí - Tempo | 1:1 (1:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 17:00 | Tempo - Újezd | 1:3 (1:2) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Spoje - Tempo | 2:1 (1:0) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 16:30 | Tempo - Psáry | 3:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 10:30 | Ústí B - Tempo | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Tempo - Meteor | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:30 | Mar. Lázně - Tempo | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Tempo - Louny | 7:0 (3:0) | 72 | 18 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.10. 14:30 | Ostrov - Tempo | 0:5 (0:1) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | Tempo - Slaný | 1:1 (1:0) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 10:15 | Sokolov - Tempo | 5:2 (2:2) | 62 | 62 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.11. 13:30 | Tempo - Březová | 9:1 (6:1) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.03. 10:15 | Tempo - K. Vary | 2:0 (1:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 14.03. 14:30 | Tempo - Př.Kopanina | 5:2 (2:1) | 26 | 64 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 18.04. 17:00 | Psáry - Tempo | 0:0 (0:0) | 3 | 87 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 25.04. 17:00 | Tempo - Ústí B | 3:1 (1:0) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.05. 10:15 | Meteor - Tempo | 1:2 (0:1) | 15 | 75 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 08.05. 17:00 | Tempo - Mar. Lázně | 2:0 (1:0) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne |
Pražský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1284 (ø 80,25) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:15 | Tempo B - Střešovice | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:00 | Třeboradice - Tempo B | 2:2 (0:2) | 89 | 89 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.08. 17:30 | Aritma B - Tempo B | 4:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Tempo B - Dukla JM | 3:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:30 | Zličín - Tempo B | 2:0 (2:0) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 13.09. 10:15 | Vyšehrad - Tempo B | 5:0 (2:0) | 61 | 61 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.10. 14:00 | Admira B - Tempo B | 4:2 (2:1) | 28 | 62 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 02.11. 17:00 | Tempo B - Kolovraty | 5:1 (2:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.11. 17:00 | Tempo B - Kbely | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.03. 17:00 | Tempo B - Aritma B | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 10:30 | Střešovice - Tempo B | 3:2 (1:0) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.04. 16:30 | Tempo B - Vyšehrad | 5:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 10:30 | Olympia - Tempo B | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Tempo B - Uhříněves | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 10:15 | Motorlet B - Tempo B | 4:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Tempo B - Kunratice | 3:3 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 20 | 707 (ø 35,35) | 3 (ø 0,15) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 16 | 1284 (ø 80,25) | 4 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 25 | 1274 (ø 50,96) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 12 | 897 (ø 74,75) | 6 (ø 0,50) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 26 | 1124 (ø 43,23) | 4 (ø 0,15) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. A | 10 | 770 (ø 77,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 5 | 335 (ø 67,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 26 | 1770 (ø 68,07) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 7 | 52 (ø 7,42) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 2 | 101 (ø 50,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 1 | 26 (ø 26,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




