Jan Zákostelský
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Datum narození | (34 let) |
| Číslo hráče | 16 |
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 6.8 |
Kariéra
| 2022-2023 | Povltavská Fotbalová Akademie |
| 2019-2020 | FK Zbuzany 1953 |
| 2018-2019 | FC Slavoj Vyšehrad |
| 2014-2015 | FK Benešov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 66 (ø 16,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Milevsko - Povltavská FA | 1:4 (0:3) | 0 | 90 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 10:15 | Povltavská FA - Doubravka | 3:1 (1:0) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 10:15 | Povltavská FA - Milín | 1:1 (0:0) | 13 | 77 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 10:15 | Přeštice - Povltavská FA | 1:4 (1:2) | 2 | 88 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 20.09. 10:15 | Povltavská FA - Komárov | 2:0 (1:0) | 34 | 56 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 17:00 | Nespeky - Povltavská FA B | 6:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 4 | 66 (ø 16,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 18 | 1553 (ø 86,27) | 4 (ø 0,22) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 20 | 1707 (ø 85,35) | 3 (ø 0,15) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 26 | 2237 (ø 86,03) | 4 (ø 0,15) | 9 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 26 | 2221 (ø 85,42) | 2 (ø 0,07) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 6 | 522 (ø 87,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 27 | 2262 (ø 83,77) | 3 (ø 0,11) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 28 | 2520 (ø 90,00) | 4 (ø 0,14) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 32 | 2690 (ø 84,06) | 3 (ø 0,09) | 4 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 28 | 2512 (ø 89,71) | 3 (ø 0,10) | 5 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 3 (ø 0,18) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




