František Hrach

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

TJ Sokol Vrhaveč

Datum narození(46 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2016-2017 TJ Sokol Vrhaveč
2014-2015 TJ Sušice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
880 (ø 88,00) 1 (ø 0,10) 7 (ø 0,70) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
16.08. 10:30 Horažďovice B - Vrhaveč 5:0 (2:0) 70 70 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Vrhaveč - Svéradice 2:2 (1:2) 90 0 0 0 ano
30.08. 16:00 Hrádek B - Vrhaveč 1:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
05.09. 17:00 Vrhaveč - Měčín 0:7 (0:6) 90 0 1 1 ano
12.09. 16:30 Dlouhá Ves - Vrhaveč 7:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
19.09. 16:30 Vrhaveč - Strážov 1:5 (0:1) 90 0 1 0 ano
04.10. 16:00 Měcholupy B - Vrhaveč 4:2 (4:2) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Vrhaveč - Klatovy B 3:7 (1:2) 90 1 1 0 ano
24.10. 14:30 Vrhaveč - Plánice 4:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
01.11. 14:00 Luby B - Vrhaveč 1:3 (0:3) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 6 520 (ø 86,66) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,66) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 8 644 (ø 80,50) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 6 465 (ø 77,50) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,66) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 16 1410 (ø 88,12) 1 (ø 0,06) 12 (ø 0,75) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 22 1908 (ø 86,72) 3 (ø 0,13) 7 (ø 0,31) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 15 1303 (ø 86,86) 1 (ø 0,06) 7 (ø 0,46) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 8 686 (ø 85,75) 0 (ø 0,00) 5 (ø 0,62) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 10 850 (ø 85,00) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 18 1512 (ø 84,00) 1 (ø 0,05) 9 (ø 0,50) 3 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. B 26 2340 (ø 90,00) 3 (ø 0,11) 12 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 25 2189 (ø 87,56) 4 (ø 0,16) 12 (ø 0,48) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 14 773 (ø 55,21) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A 1 15 (ø 15,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize A 9 704 (ø 78,22) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)