Pavel Čapek
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Datum narození | (34 let) |
| Číslo hráče | 8 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | SK Posázavan Poříčí n. S. |
| 2019-2020 | FK Zbuzany 1953 |
| 2019-2020 | SK Sparta Kolín |
| 2018-2019 | FC Slavoj Vyšehrad |
| 2014-2015 | FK Benešov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2165 (ø 90,20) | 13 (ø 0,54) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Povltavská FA B - Poříčí | 1:4 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.08. 18:00 | Poříčí - SK Rakovník | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 17:00 | Poříčí - Libiš | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:15 | Kutná Hora - Poříčí | 4:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 17:00 | Poříčí - Kladno B | 2:0 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:30 | Spartak - Poříčí | 4:2 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Poříčí - Č. Brod | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Velim - Poříčí | 5:2 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 27.09. 10:15 | Tuchlovice - Poříčí | 0:4 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Poříčí - Poříčany | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Doksy - Poříčí | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Poříčí - Tuchoměřice | 3:2 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Jinočany - Poříčí | 0:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Poříčí - Nespeky | 3:1 (0:0) | 95 | 95 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.11. 10:00 | Chlumec - Poříčí | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.03. 14:30 | Poříčí - Povltavská FA B | 3:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 10:15 | Libiš - Poříčí | 3:4 (1:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Poříčí - Kutná Hora | 1:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.04. 19:00 | Kladno B - Poříčí | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Poříčí - Spartak | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Poříčí - Velim | 1:3 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Poříčí - Tuchlovice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.04. 17:30 | Č. Brod - Poříčí | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Poříčany - Poříčí | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Poříčí - Doksy | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Tuchoměřice - Poříčí | 6:3 (4:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 24 | 2165 (ø 90,20) | 13 (ø 0,54) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Krajský přebor | 8 | 605 (ø 75,62) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL B | 16 | 878 (ø 54,87) | 1 (ø 0,06) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 30 | 2351 (ø 78,36) | 3 (ø 0,10) | 7 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 27 | 1984 (ø 73,48) | 1 (ø 0,03) | 9 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 30 | 2583 (ø 86,10) | 18 (ø 0,60) | 5 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize C | 8 | 565 (ø 70,62) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL B | 10 | 569 (ø 56,90) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Divize C | 1 | 85 (ø 85,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 31 | 2344 (ø 75,61) | 6 (ø 0,19) | 4 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 30 | 2623 (ø 87,43) | 8 (ø 0,26) | 6 (ø 0,20) | 1 (ø 0,03) | 2 (ø 0,06) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 35 | 3112 (ø 88,91) | 11 (ø 0,31) | 6 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,02) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ČFL A | 14 | 1242 (ø 88,71) | 4 (ø 0,28) | 3 (ø 0,21) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |




