Zbyněk Konečný

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

TJ Komořany

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 TJ Komořany

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 2 (ø 0,22) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
08.08. 14:30 Křenovice - Komořany 3:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
16.08. 16:30 Komořany - Lovčičky 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
23.08. 15:30 Letonice - Komořany 1:3 (1:2) 90 1 0 0 ano
30.08. 16:30 Komořany - FKD 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Brankovice - Komořany 0:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
13.09. 16:00 Komořany - Rousínov B 3:5 (1:2) 90 0 0 0 ano
27.09. 15:30 Komořany - Ivanovice 4:4 (2:1) 90 1 1 0 ano
04.10. 15:00 Komořany - Pačlavice 2:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.10. 15:00 Křižanovice - Komořany 1:1 (0:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 18 1620 (ø 90,00) 6 (ø 0,33) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B 13 1170 (ø 90,00) 6 (ø 0,46) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 17 1530 (ø 90,00) 1 (ø 0,05) 3 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 4 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 2 (ø 0,50) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 26 2340 (ø 90,00) 10 (ø 0,38) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 3 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 24 2160 (ø 90,00) 11 (ø 0,45) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 18 1620 (ø 90,00) 9 (ø 0,50) 4 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 24 2010 (ø 83,75) 13 (ø 0,54) 4 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A 5 284 (ø 56,80) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)