Miloš Pojer
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 8.5 |
Kariéra
| 2024-2025 | TJ Dříteň |
| 2024-2025 | TJ Sokol Římov |
| 2022-2023 | TJ Dříteň |
| 2017-2018 | TJ Dříteň |
| 2016-2017 | FK Olešník |
| 2014-2015 | TJ Slavoj Temelín |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1530 (ø 90,00) | 5 (ø 0,29) | 6 (ø 0,35) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Dříteň - Čt.Dvory B | 4:2 (3:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 17:00 | Sedlec - Dříteň | 0:8 (0:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 17:00 | Dříteň - Borovany | 9:2 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Srubec - Dříteň | 1:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Dříteň - Mokré | 2:2 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 15:00 | T.Sviny B - Dříteň | 1:2 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Dříteň - Žabovřesky | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Nemanice - Dříteň | 0:7 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Dříteň - Římov | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 10:00 | Bavorovice - Dříteň | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Dříteň - Kamenná | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Dříteň - Lišov B | 6:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.03. 18:00 | Lišov B - Dříteň | 3:3 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Čt.Dvory B - Dříteň | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Dříteň - Sedlec | 7:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | Borovany - Dříteň | 3:3 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Dříteň - Srubec | 6:3 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 16:00 | Mokré - Dříteň | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | Dříteň - Nemanice | 9:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 03.05. 15:00 | Olešnice - Dříteň B | 1:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 17 | 1530 (ø 90,00) | 5 (ø 0,29) | 6 (ø 0,35) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | IV. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 20 | 1800 (ø 90,00) | 5 (ø 0,25) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 23 | 2070 (ø 90,00) | 3 (ø 0,13) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 6 (ø 0,25) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 25 | 2130 (ø 85,20) | 7 (ø 0,28) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 7 | 555 (ø 79,28) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 5 (ø 0,38) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 2153 (ø 89,70) | 4 (ø 0,16) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2314 (ø 89,00) | 4 (ø 0,15) | 7 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 25 | 2083 (ø 83,32) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 2 | 110 (ø 55,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




