David Dufek
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Brankář |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Sokol Pěčice |
| 2014-2015 | TJ Sokol Kosořice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Krchleby - Pěčice | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Pěčice - Roztoky | 0:6 (0:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.08. 17:00 | Milovice - Pěčice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Pěčice - Rejšice | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Bělá - Pěčice | 4:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Pěčice - Chvatěruby | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Líbeznice - Pěčice | 2:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Pěčice - Pšovka | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Pěčice - Libčice | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.10. 10:15 | S.Boleslav - Pěčice | 3:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Pěčice - Řepov | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Kosořice - Pěčice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Pěčice - Luštěnice | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Roztoky - Pěčice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Pěčice - Milovice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Rejšice - Pěčice | 2:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 12.04. 16:30 | Pěčice B - Bezno-Sovinky | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | Horky B - Pěčice B | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | D.Lhota - Pěčice B | 0:2 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Pěčice B - Ledce | 5:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 15:00 | SKP MB - Pěčice B | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 20 | 1800 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 25 | 2250 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A | 12 | 1080 (ø 90,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 23 | 2070 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 21 | 1890 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 10 | 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 22 | 1980 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B | 22 | 1980 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 16 | 1230 (ø 76,87) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 14 | 1214 (ø 86,71) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 15 | 1271 (ø 84,73) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 4 | 261 (ø 65,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




