Radek Vokůrka
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 4 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Hořovice |
| 2022-2023 | TJ a SK Tetín |
| 2019-2020 | SK Hořovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1880 (ø 85,45) | 1 (ø 0,04) | 10 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Hořovice - Hluboká | 2:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.08. 10:30 | Domažlice B - Hořovice | 2:1 (2:1) | 84 | 84 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Hořovice - Soběslav | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Milevsko - Hořovice | 3:2 (2:1) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 17:00 | Hořovice - Doubravka | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 10:15 | Křimice - Hořovice | 3:1 (2:0) | 44 | 44 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Hořovice - Povltavská FA | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.10. 10:15 | Č. Krumlov - Hořovice | 2:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Hořovice - Tachov | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Hořovice - Petřín B | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 10:15 | Benešov - Hořovice | 2:0 (1:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.03. 19:00 | Hluboká - Hořovice | 3:2 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 14.03. 14:30 | Hořovice - Domažlice B | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Soběslav - Hořovice | 4:1 (2:0) | 76 | 76 | 1 | 1 | 0 | ano | ||
| 28.03. 15:00 | Hořovice - Milevsko | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 16:30 | Doubravka - Hořovice | 4:3 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Hořovice - Křimice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 10:30 | Milín - Hořovice | 1:3 (1:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.04. 17:00 | Hořovice - Přeštice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 10:30 | Komárov - Hořovice | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.05. 17:00 | Hořovice - Rokycany | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 10:15 | Povltavská FA - Hořovice | 2:4 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Beroun | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 278 (ø 69,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 19.10. 15:30 | Hořovice B - Trubín | 5:3 (2:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 09.11. 14:00 | Hořovice B - Hýskov | 5:1 (3:1) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.04. 16:30 | Chyňava - Hořovice B | 1:4 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Hořovice B - Cerhovice | 0:5 (0:3) | 65 | 65 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 26.04. 17:00 | Hořovice B - Všeradice | 1:5 (1:4) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 10.05. 17:00 | Hořovice B - Hudlice | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 22 | 1880 (ø 85,45) | 1 (ø 0,04) | 10 (ø 0,45) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 4 | 278 (ø 69,50) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 28 | 1797 (ø 64,17) | 1 (ø 0,03) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. A | 17 | 1293 (ø 76,05) | 3 (ø 0,17) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 15 | 537 (ø 35,80) | 1 (ø 0,06) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. E | 19 | 1601 (ø 84,26) | 2 (ø 0,10) | 5 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 9 | 431 (ø 47,88) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 22 | 1857 (ø 84,40) | 3 (ø 0,13) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 6 | 284 (ø 47,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 17 | 1431 (ø 84,17) | 3 (ø 0,17) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 5 | 337 (ø 67,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Beroun | Okresní přebor | 7 | 313 (ø 44,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




