Petr Menšík
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Starý Plzenec |
| 2022-2023 | TJ Sokol Malesice |
| 2021-2022 | SK Starý Plzenec |
| 2020-2021 | TJ Seč |
| 2014-2015 | SK Starý Plzenec |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 64 (ø 64,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 18.10. 11:30 | Černice - St. Plzenec | 1:0 (1:0) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1140 (ø 71,25) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 18:00 | St. Plzenec B - Plzeň-Letná | 4:0 (3:0) | 46 | 46 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.08. 17:30 | Křimice B - St. Plzenec B | 4:1 (0:1) | 58 | 58 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | St. Plzenec B - Zruč B | 4:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Dýšina - St. Plzenec B | 1:4 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Vochov - St. Plzenec B | 3:0 (1:0) | 80 | 80 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.10. 15:30 | Černice B - St. Plzenec B | 2:1 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 15:30 | Roudná - St. Plzenec B | 3:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:00 | Košutka B - St. Plzenec B | 5:0 (1:0) | 60 | 60 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | St. Plzenec B - Plzeň-Litice | 3:2 (1:2) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.11. 14:00 | Smíchov B - St. Plzenec B | 1:4 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.11. 13:30 | St. Plzenec B - Křimice B | 3:5 (1:4) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.03. 17:00 | Zruč B - St. Plzenec B | 6:3 (4:3) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.04. 16:30 | St. Plzenec B - Dýšina | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Lhota B - St. Plzenec B | 5:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | St. Plzenec B - Vochov | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.05. 17:30 | Slovan Plzeň - St. Plzenec B | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 1 | 64 (ø 64,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 16 | 1140 (ø 71,25) | 3 (ø 0,18) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 19 | 1115 (ø 58,68) | 9 (ø 0,47) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 20 | 1486 (ø 74,30) | 7 (ø 0,35) | 3 (ø 0,15) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 23 | 1561 (ø 67,86) | 11 (ø 0,47) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 11 | 801 (ø 72,81) | 13 (ø 1,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 10 | 447 (ø 44,70) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 195 (ø 65,00) | 5 (ø 1,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 15 | 980 (ø 65,33) | 3 (ø 0,20) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 27 | 1982 (ø 73,40) | 16 (ø 0,59) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 25 | 1928 (ø 77,12) | 26 (ø 1,04) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Pohár | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 90 (ø 45,00) | 4 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 1,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 5 | 249 (ø 49,80) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 23 | 1658 (ø 72,08) | 13 (ø 0,56) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 3 | 186 (ø 62,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 15 | 890 (ø 59,33) | 13 (ø 0,86) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,06) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




