Jan Hekrdla
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Datum narození | (39 let) |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.2 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Slavoj Srubec |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1350 (ø 90,00) | 10 (ø 0,66) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 10:00 | Bavorovice - Srubec | 2:1 (0:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 23.08. 17:00 | Srubec - Kamenná | 1:3 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 31.08. 17:00 | Rudolfov B - Srubec | 1:6 (1:4) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Srubec - Dříteň | 1:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Čt.Dvory B - Srubec | 1:6 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 20.09. 16:30 | Srubec - Sedlec | 7:2 (5:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Borovany - Srubec | 1:3 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 04.10. 16:00 | Srubec - Lišov B | 4:3 (4:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | Srubec - Mokré | 3:1 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.10. 15:00 | T.Sviny B - Srubec | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Srubec - Žabovřesky | 5:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Nemanice - Srubec | 0:8 (0:5) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Srubec - Římov | 7:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Římov - Srubec | 0:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Srubec - Bavorovice | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Kamenná - Srubec | 5:3 (3:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | Srubec - Rudolfov B | 6:0 (1:0) | 0 | 1 | 0 | 0 | ne | |||
| 18.04. 16:00 | Dříteň - Srubec | 6:3 (3:1) | 0 | 2 | 0 | 0 | ne | |||
| 25.04. 16:00 | Srubec - Čt.Dvory B | 5:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:30 | Sedlec - Srubec | 0:10 (0:5) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.05. 16:30 | Srubec - Borovany | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.05. 18:00 | Lišov B - Srubec | 3:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 10 (ø 0,66) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 19 | 1710 (ø 90,00) | 6 (ø 0,31) | 3 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 5 (ø 0,20) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 10 (ø 0,40) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 24 | 2160 (ø 90,00) | 18 (ø 0,75) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 7 | 630 (ø 90,00) | 4 (ø 0,57) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,57) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 14 (ø 0,53) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 8 (ø 0,30) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 15 (ø 0,57) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 3 (ø 0,11) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 23 | 1986 (ø 86,34) | 7 (ø 0,30) | 3 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




