Jiří Komberec
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Číslo hráče | 4 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2017-2018 | TJ Sokol Kamenný Újezd |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 705 (ø 88,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | K.Újezd - Kaplice B | 3:3 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 13:30 | Mokré - K.Újezd | 4:0 (1:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 13:30 | K.Újezd - Frymburk | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Zdíkov - K.Újezd | 3:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Vitějovice - K.Újezd | 2:2 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 13:00 | K.Újezd - Prachatice B | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Č.Dub - K.Újezd | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 12:30 | K.Újezd - Vl. Březí | 1:0 (0:0) | 91 | 91 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 16:00 | Č. Krumlov B - K.Újezd | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.10. 16:00 | H.Stropnice - K.Újezd B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 5 | 434 (ø 86,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 23 | 2070 (ø 90,00) | 3 (ø 0,13) | 6 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 22 | 1917 (ø 87,13) | 6 (ø 0,27) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 24 | 2121 (ø 88,37) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 14 | 1260 (ø 90,00) | 4 (ø 0,28) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 1010 (ø 77,69) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 4 (ø 0,40) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 11 | 906 (ø 82,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 6 | 396 (ø 66,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 11 | 893 (ø 81,18) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,18) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 24 | 1910 (ø 79,58) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 10 | 512 (ø 51,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,12) |




