Petr Zajíček
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 10 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | FK Kopidlno |
| 2021-2022 | TJ Sokol Lovčice |
| 2020-2021 | Češov |
| 2018-2019 | SK Jičín |
| 2017-2018 | Češov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Královéhradecký | 1.A třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1677 (ø 83,85) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Třebeš B - Kopidlno | 5:2 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 24.08. 17:00 | Kopidlno - Černilov | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Kunčice - Kopidlno | 4:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Kopidlno - Nový HK | 4:2 (3:1) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.09. 16:30 | Kopidlno - Slavia HK B | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:30 | Nové Město - Kopidlno | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Kopidlno - Bělohrad | 1:1 (1:0) | 91 | 91 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.10. 16:00 | Č. Skalice - Kopidlno | 5:1 (2:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.10. 15:30 | Kopidlno - Kostelec | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Kopidlno - Hořice | 1:5 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.11. 13:30 | Kopidlno - Skřivany | 3:3 (1:2) | 70 | 70 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 07.03. 12:00 | Kopidlno - Stěžery | 1:2 (1:1) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.03. 13:30 | Kopidlno - Třebeš B | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Černilov - Kopidlno | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Kopidlno - Kunčice | 3:0 (1:0) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.04. 10:30 | Nový HK - Kopidlno | 0:3 (0:1) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.04. 16:30 | Kopidlno - Cidlina B | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Kopidlno - Nové Město | 1:5 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Bělohrad - Kopidlno | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Kopidlno - Č. Skalice | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 161 (ø 53,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 11.10. 16:00 | Kopidlno B - Dětenice | 1:9 (0:4) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.04. 17:00 | Kopidlno B - Miletín B | 1:1 (1:0) | 71 | 71 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 25.04. 17:00 | Nemyčeves - Kopidlno B | 6:1 (4:0) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 20 | 1677 (ø 83,85) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 3 | 161 (ø 53,66) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.A třída | 2 | 41 (ø 20,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 6 | 479 (ø 79,83) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 8 | 368 (ø 46,00) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor | 9 | 623 (ø 69,22) | 2 (ø 0,22) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 10 | 588 (ø 58,80) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor | 12 | 926 (ø 77,16) | 5 (ø 0,41) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | 1.B třída sk. A | 2 | 88 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Královéhradecký | Krajský přebor | 4 | 327 (ø 81,75) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Královéhradecký | Jičín | III. třída | 13 | 1145 (ø 88,07) | 4 (ø 0,30) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




