Roman Martiš

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2025-2026

Spartak Hluk

Číslo hráče13
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 Spartak Hluk
2021-2022 TJ Sokol Slavkov
2017-2018 Spartak Hluk

Zápasy v sezóně 2025-2026

Zlínský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1830 (ø 87,14) 3 (ø 0,14) 8 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 10:00 Koryčany - Hluk B 1:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
17.08. 16:30 Hluk B - Zlechov 5:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
24.08. 16:30 Hluk B - O.N.Ves 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
30.08. 16:30 Lubná - Hluk B 3:2 (2:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 16:00 Hluk B - Topolná 4:1 (3:1) 84 84 0 1 0 ano
14.09. 16:00 Prakšice - Hluk B 3:3 (1:3) 90 0 1 0 ano
20.09. 15:30 Hluk B - Chropyně 2:1 (1:1) 90 1 0 0 ano
27.09. 15:30 Vlčnov - Hluk B 1:4 (0:2) 36 54 0 0 0 ne
05.10. 15:00 Hluk B - Javořina 3:2 (1:1) 90 0 1 0 ano
11.10. 10:00 Polešovice - Hluk B 1:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
19.10. 14:30 Hluk B - Strání B 1:4 (0:1) 90 0 1 0 ano
26.10. 10:15 Holešov B - Hluk B 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
02.11. 14:00 Hluk B - Rymice 2:3 (0:0) 90 0 0 0 ano
22.03. 10:00 Zlechov - Hluk B 2:1 (1:0) 90 1 0 0 ano
29.03. 15:00 O.N.Ves - Hluk B 1:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
04.04. 15:30 Hluk B - Lubná 2:3 (0:2) 90 0 1 0 ano
12.04. 15:30 Topolná - Hluk B 4:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
18.04. 16:00 Hluk B - Prakšice 2:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
25.04. 16:00 Chropyně - Hluk B 3:2 (1:2) 90 0 1 0 ano
02.05. 16:30 Hluk B - Vlčnov 0:2 (0:2) 90 0 0 0 ano
09.05. 16:30 Javořina - Hluk B 0:1 (0:0) 90 1 0 0 ano

Zlínský | Krajský přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
51 (ø 10,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:30 Osvětimany - Hluk 0:2 (0:1) 0 0 0 0 ne
23.08. 16:30 VKK - Hluk 1:0 (1:0) 4 86 0 0 0 ne
07.09. 16:00 Nivnice - Hluk 3:0 (2:0) 13 77 0 1 0 ne
26.09. 16:30 Hluk - Kunovice 2:0 (0:0) 0 0 0 0 ne
11.10. 15:00 Hluk - Nevšová 4:0 (1:0) 4 86 0 0 0 ne
18.10. 14:30 Staré Město - Hluk 0:2 (0:2) 0 0 0 0 ne
28.10. 14:00 Hluk - Hrachovec 5:3 (3:2) 0 0 0 0 ne
28.03. 15:00 Hluk - VKK 1:1 (0:1) 0 0 0 0 ne
03.04. 15:30 Slušovice - Hluk 0:2 (0:1) 0 0 0 0 ne
11.04. 15:30 Hluk - Nivnice 3:1 (1:0) 0 0 0 0 ne
19.04. 16:00 Hrachovec - Hluk 0:7 (0:5) 20 70 0 0 0 ne
08.05. 16:30 Hluk - Bystřice 3:0 (2:0) 10 80 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. C 21 1830 (ø 87,14) 3 (ø 0,14) 8 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Krajský přebor 5 51 (ø 10,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. C 22 1939 (ø 88,13) 8 (ø 0,36) 7 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Krajský přebor 8 68 (ø 8,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor 21 1890 (ø 90,00) 12 (ø 0,57) 7 (ø 0,33) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Krajský přebor 10 115 (ø 11,50) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A 17 1530 (ø 90,00) 17 (ø 1,00) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.A třída sk. B 14 345 (ø 24,64) 1 (ø 0,07) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | 1.B třída sk. C 25 2087 (ø 83,48) 5 (ø 0,20) 7 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B 4 360 (ø 90,00) 3 (ø 0,75) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.A třída sk. B 6 251 (ø 41,83) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 3 (ø 1,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | 1.A třída sk. B 12 906 (ø 75,50) 1 (ø 0,08) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B 5 369 (ø 73,80) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Krajský přebor 5 316 (ø 63,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor 12 562 (ø 46,83) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Zlínský | Krajský přebor 2 101 (ø 50,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)