Tomáš Houska
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Číslo hráče | 7 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | FK Olympie Týn nad Vltavou |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 265 (ø 44,16) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | Týn - Dačice | 1:6 (1:4) | 9 | 9 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 04.09. 17:30 | Rudolfov - Týn | 2:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 26.09. 13:00 | Týn - Suchdol | 6:2 (3:0) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Týn - Jistebnice | 4:1 (2:0) | 33 | 57 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 17.10. 15:30 | Ml. Vožice - Týn | 2:1 (1:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | T.Sviny - Týn | 0:4 (0:1) | 73 | 73 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.10. 10:30 | Týn - Chýnov | 4:1 (0:0) | 82 | 82 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 1 | 9 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 24 | 2034 (ø 84,75) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 22 | 1815 (ø 82,50) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 9 | 485 (ø 53,88) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 12 | 998 (ø 83,16) | 4 (ø 0,33) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 9 | 780 (ø 86,66) | 3 (ø 0,33) | 6 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 995 (ø 82,91) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,16) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 22 | 1778 (ø 80,81) | 2 (ø 0,09) | 5 (ø 0,22) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 3 (ø 0,60) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 2125 (ø 85,00) | 11 (ø 0,44) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 4 | 360 (ø 90,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 22 | 1956 (ø 88,90) | 11 (ø 0,50) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor | 11 | 990 (ø 90,00) | 2 (ø 0,18) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 1894 (ø 75,76) | 4 (ø 0,16) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 4 | 249 (ø 62,25) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 11 | 797 (ø 72,45) | 10 (ø 0,90) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) |
| Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |




