Jakub Masopust
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 18 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | TJ Čechie Příkosice |
| 2024-2025 | SK Starý Plzenec |
| 2024-2025 | TJ Seč |
| 2023-2024 | FC Cheznovice 96 |
| 2022-2023 | TJ Slavoj Mýto |
| 2021-2022 | SK Strakonice 1908 |
| 2021-2022 | TJ Sokol Střelské Hoštice |
| 2019-2020 | SK Klatovy 1898 |
| 2017-2018 | FK Horažďovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 960 (ø 87,27) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:30 | Chanovice - St. Plzenec | 4:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:30 | St. Plzenec - Bolešiny | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 13:00 | Radkovice - St. Plzenec | 2:4 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 15:00 | St. Plzenec - Hradešice | 5:2 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 21.09. 10:30 | Mochtín - St. Plzenec | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | St. Plzenec - Blovice | 2:5 (0:3) | 76 | 76 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Losiná - St. Plzenec | 4:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | St. Plzenec - Luby B | 3:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 11:30 | Černice - St. Plzenec | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.10. 10:15 | Přeštice B - St. Plzenec | 5:0 (4:0) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.11. 13:00 | St. Plzenec - Hrádek | 2:9 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano |
Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.10. 18:30 | St. Plzenec B - Slovan Plzeň | 1:5 (0:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Smíchov B - St. Plzenec B | 1:4 (0:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.11. 13:30 | St. Plzenec B - Křimice B | 3:5 (1:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 02.05. 10:15 | Všeruby - Příkosice | 1:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 15:00 | Příkosice - Úněšov | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 11 | 960 (ø 87,27) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,27) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 10 | 802 (ø 80,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 10 | 846 (ø 84,60) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor | 2 | 102 (ø 51,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor | 3 | 235 (ø 78,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 2 | 105 (ø 52,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 3 | 140 (ø 46,66) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 4 | 313 (ø 78,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 6 | 512 (ø 85,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




