Jakub Špringl
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 16 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | SLAVOJ Kropáčova Vrutice |
| 2016-2017 | SK Benátky nad Jizerou |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Zdětín B - K.Vrutice B | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | K.Vrutice B - Akuma MB B | 3:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | K.Vrutice B - Struhy | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.09. 17:00 | Nová Ves - K.Vrutice B | 11:1 (6:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | K.Vrutice B - Mukařov | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.10. 15:30 | Luštěnice B - K.Vrutice B | 5:4 (3:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | K.Vrutice B - Zdětín B | 2:4 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Kněžmost - K.Vrutice B | 7:1 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | K.Vrutice B - Luštěnice B | 7:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1836 (ø 87,42) | 14 (ø 0,66) | 8 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | K.Vrutice - Akuma MB | 3:3 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 17:00 | Zdětín - K.Vrutice | 2:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | K.Vrutice - Předměřice | 2:4 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | K.Vrutice - Židněves | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Chotětov B - K.Vrutice | 2:1 (2:0) | 56 | 34 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:30 | K.Vrutice - Čejetice | 4:3 (2:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | K.Hlavno - K.Vrutice | 5:2 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 16:00 | K.Vrutice - Dobrovice B | 4:3 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.10. 15:30 | Bakov - K.Vrutice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | K.Vrutice - Sporting MB | 8:0 (3:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:30 | Březno - K.Vrutice | 3:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | K.Vrutice - Krnsko | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.11. 14:00 | Čistá - K.Vrutice | 5:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Předměřice - K.Vrutice | 1:5 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 28.03. 13:30 | Židněves - K.Vrutice | 0:9 (0:4) | 76 | 76 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.04. 16:30 | K.Vrutice - Chotětov B | 7:4 (5:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | Čejetice - K.Vrutice | 3:3 (2:2) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 18.04. 17:00 | K.Vrutice - K.Hlavno | 4:0 (2:0) | 84 | 84 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 26.04. 17:00 | Dobrovice B - K.Vrutice | 3:5 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | K.Vrutice - Bakov | 1:1 (0:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Sporting MB - K.Vrutice | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída B | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 21 | 1836 (ø 87,42) | 14 (ø 0,66) | 8 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 8 | 720 (ø 90,00) | 7 (ø 0,87) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 25 | 2166 (ø 86,64) | 1 (ø 0,04) | 11 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída A | 16 | 1440 (ø 90,00) | 4 (ø 0,25) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 2 | 69 (ø 34,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 22 | 1920 (ø 87,27) | 2 (ø 0,09) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 21 | 1222 (ø 58,19) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,19) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 22 | 1561 (ø 70,95) | 2 (ø 0,09) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 8 | 718 (ø 89,75) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor | 13 | 1142 (ø 87,84) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 6 | 330 (ø 55,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 14 | 291 (ø 20,78) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




