Matěj Žák
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 19 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | SK Hrachovec |
| 2025-2026 | TJ Sokol Střítež |
| 2024-2025 | Tatran Všechovice |
| 2023-2024 | SK Hrachovec |
| 2023-2024 | TJ Sokol Střítež |
| 2022-2023 | TJ Sokol Střítež |
| 2022-2023 | SK Hrachovec |
| 2022-2023 | SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm |
| 2021-2022 | TJ Sokol Střítež |
| 2021-2022 | TJ Sokol Valašská Bystřice |
| 2021-2022 | SK Hrachovec |
| 2016-2017 | SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Divize E
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 210 (ø 52,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 02.08. 17:00 | Všechovice - Kroměříž B | 4:2 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 09.08. 17:00 | Všechovice - Břeclav | 3:2 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 16:30 | Kozlovice - Všechovice | 3:2 (3:0) | 24 | 24 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 31.08. 16:30 | Všechovice - Lanžhot | 0:1 (0:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne |
Zlínský | Vsetín | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 629 (ø 78,62) | 10 (ø 1,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 16:00 | Loučka - Střítež | 5:5 (1:4) | 75 | 75 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.09. 15:30 | Střítež - Val. Bystřice | 4:1 (3:0) | 75 | 75 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 14:30 | Střítež - Jablůnka | 2:2 (1:0) | 75 | 75 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | Kelč - Střítež | 5:3 (3:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Jarcová - Střítež | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.04. 15:30 | Střítež - Zubří B | 1:2 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.04. 16:00 | Střítež - Loučka | 4:1 (1:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.05. 16:30 | Střítež - Krhová | 1:1 (0:1) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 10.05. 16:30 | Zašová - Střítež | 1:1 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Zlínský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1260 (ø 90,00) | 6 (ø 0,42) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.09. 15:30 | Hrachovec - Slušovice | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 15:30 | Nivnice - Hrachovec | 1:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | VKK - Hrachovec | 3:1 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 15:00 | Hrachovec - Štítná | 1:0 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.10. 10:15 | Kunovice - Hrachovec | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.10. 14:00 | Hluk - Hrachovec | 5:3 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.11. 14:00 | Nevšová - Hrachovec | 5:2 (2:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 22.03. 15:00 | Hrachovec - Luhačovice | 1:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Morkovice - Hrachovec | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 15:30 | Hrachovec - Boršice | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.04. 15:30 | Osvětimany - Hrachovec | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.04. 16:00 | Hrachovec - Hluk | 0:7 (0:5) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 25.04. 16:00 | Slušovice - Hrachovec | 5:0 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 16:30 | Hrachovec - Nivnice | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 4 | 210 (ø 52,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Vsetín | Okresní přebor | 8 | 629 (ø 78,62) | 10 (ø 1,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 14 | 1260 (ø 90,00) | 6 (ø 0,42) | 5 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 27 | 2065 (ø 76,48) | 5 (ø 0,18) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zlínský | Vsetín | Okresní přebor | 9 | 764 (ø 84,88) | 8 (ø 0,88) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Krajský přebor | 24 | 2151 (ø 89,62) | 17 (ø 0,70) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 5 | 363 (ø 72,60) | 2 (ø 0,40) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Vsetín | Okresní přebor | 5 | 390 (ø 78,00) | 10 (ø 2,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 20 | 1738 (ø 86,90) | 13 (ø 0,65) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 2 | 21 (ø 10,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | Vsetín | Okresní přebor | 6 | 259 (ø 43,16) | 2 (ø 0,33) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Zlínský | 1.A třída sk. A | 13 | 1155 (ø 88,84) | 11 (ø 0,84) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 8 | 133 (ø 16,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




