Matěj Motejzík
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 14 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | AFK Eletis Lužec |
| 2020-2021 | AFK Vraňany |
| 2019-2020 | AFK Eletis Lužec |
| 2016-2017 | FC Mělník |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Středočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1488 (ø 82,66) | 5 (ø 0,27) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 17:00 | Lužec - EMĚ Mělník | 0:3 (0:1) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 17:00 | DBSK - Lužec | 1:3 (0:2) | 74 | 74 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 20.08. 18:00 | Vrdy - Lužec | 5:1 (2:0) | 79 | 79 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 31.08. 17:00 | Úvaly - Lužec | 7:1 (6:1) | 52 | 38 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 16:30 | Lužec - Nymburk B | 3:1 (1:1) | 85 | 85 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 04.10. 16:00 | Lužec - Kosmonosy B | 1:0 (0:0) | 92 | 92 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 12.10. 16:00 | M.Hradiště - Lužec | 4:2 (2:2) | 84 | 84 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 18.10. 15:30 | Lužec - Chotětov | 2:1 (1:1) | 88 | 88 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.10. 14:30 | U.Janovice - Lužec | 3:0 (2:0) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 01.11. 14:00 | Lužec - Sl. Poděbrady | 2:1 (2:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Lužec - Benátky B | 1:6 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.03. 14:30 | EMĚ Mělník - Lužec | 4:1 (1:1) | 56 | 56 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 10:15 | Čelákovice - Lužec | 4:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:30 | Lužec - Úvaly | 2:5 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Čáslav B - Lužec | 4:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Nymburk B - Lužec | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.05. 17:00 | Kosmonosy B - Lužec | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 09.05. 17:00 | Lužec - M.Hradiště | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. B | 18 | 1488 (ø 82,66) | 5 (ø 0,27) | 4 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.A třída sk. A | 25 | 1958 (ø 78,32) | 11 (ø 0,44) | 9 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 25 | 2079 (ø 83,16) | 8 (ø 0,32) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 25 | 2230 (ø 89,20) | 19 (ø 0,76) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | Okresní přebor | 25 | 2206 (ø 88,24) | 11 (ø 0,44) | 9 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Mělník | III. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 5 (ø 0,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 10 | 812 (ø 81,20) | 3 (ø 0,30) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 1075 (ø 89,58) | 2 (ø 0,16) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 11 | 631 (ø 57,36) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | 1.B třída sk. B | 0 | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |




