Jakub Lužný
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Klatovy 1898 |
| 2023-2024 | TJ Svatobor Hrádek |
| 2023-2024 | TJ Sokol Běšiny |
| 2022-2023 | TJ Slavoj Koloveč |
| 2021-2022 | TJ Sokol Lhota |
| 2021-2022 | FK Okula Nýrsko |
| 2021-2022 | FC Chotíkov 1932 |
| 2014-2015 | FK Okula Nýrsko |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 (ø 7,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 10:15 | Vejprnice - Klatovy | 2:2 (1:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 22.08. 10:15 | Klatovy - H. Bříza | 5:2 (3:1) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 29.08. 10:15 | Přeštice - Klatovy | 3:2 (1:1) | 5 | 85 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 10:15 | Klatovy - Měcholupy | 4:3 (0:2) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 03.10. 10:15 | Klatovy - Kaznějov | 5:0 (2:0) | 10 | 80 | 0 | 0 | 0 | ne |
Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 807 (ø 89,66) | 10 (ø 1,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Plánice - Klatovy B | 0:7 (0:5) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 13:30 | Klatovy B - Luby B | 2:1 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 17:00 | Janovice - Klatovy B | 2:2 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 05.09. 13:30 | Klatovy B - Horažďovice B | 2:1 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Svéradice - Klatovy B | 0:2 (0:0) | 87 | 87 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 13:30 | Klatovy B - Hrádek B | 4:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Měčín - Klatovy B | 3:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 13:30 | Klatovy B - Dlouhá Ves | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Vrhaveč - Klatovy B | 3:7 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 3 | 21 (ø 7,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 6 | 537 (ø 89,50) | 9 (ø 1,50) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 20 | 1800 (ø 90,00) | 37 (ø 1,85) | 5 (ø 0,25) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 18 | 1620 (ø 90,00) | 38 (ø 2,11) | 5 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 12 (ø 2,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 11 | 985 (ø 89,54) | 1 (ø 0,09) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 17 | 1429 (ø 84,05) | 1 (ø 0,05) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 7 | 619 (ø 88,42) | 1 (ø 0,14) | 4 (ø 0,57) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 15 | 1350 (ø 90,00) | 2 (ø 0,13) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 22 | 1974 (ø 89,72) | 3 (ø 0,13) | 6 (ø 0,27) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 25 | 2218 (ø 88,72) | 2 (ø 0,08) | 7 (ø 0,28) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Pohár | 4 | 360 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Klatovy | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 28 | 2500 (ø 89,28) | 2 (ø 0,07) | 4 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 29 | 2604 (ø 89,79) | 5 (ø 0,17) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 11 | 990 (ø 90,00) | 4 (ø 0,36) | 1 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




