Aliaksandr Drankou
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2025-2026
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2024-2025 | PerfectLanD |
| 2016-2017 | Budkovice |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Pražský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1090 (ø 64,11) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.08. 17:00 | Zlíchov B - PerfectLanD | 1:3 (1:0) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 06.09. 10:00 | PerfectLanD - Troja | 5:1 (3:1) | 20 | 70 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 20.09. 15:00 | PerfectLanD - Raptors B | 6:0 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 28.09. 17:00 | Dukla C - PerfectLanD | 5:1 (4:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 04.10. 13:00 | PerfectLanD - Modřany | 2:3 (2:2) | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 10:00 | PerfectLanD - Čakovice | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 02.11. 17:00 | Zličín B - PerfectLanD | 2:6 (1:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 13:00 | PerfectLanD - Vyšehrad B | 1:2 (1:0) | 24 | 66 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 15.11. 15:00 | Bílá Hora - PerfectLanD | 1:6 (1:1) | 65 | 65 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.03. 14:15 | Braník B - PerfectLanD | 5:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.03. 17:45 | PerfectLanD - Kbely B | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.03. 12:30 | Nebušice - PerfectLanD | 3:4 (2:2) | 46 | 46 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 03.04. 11:00 | Troja - PerfectLanD | 1:1 (0:1) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.04. 12:30 | Raptors B - PerfectLanD | 1:6 (0:3) | 58 | 58 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 18:00 | PerfectLanD - Dukla C | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.05. 11:00 | Modřany - PerfectLanD | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:00 | Čakovice - PerfectLanD | 3:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 17:00 | PerfectLanD - Vysočany B | 1:1 (1:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano |
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 136 (ø 68,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 06.09. 12:30 | PerfectLanD B - Radotín B | 3:3 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 12:30 | PerfectLanD B - Union B | 1:2 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 17 | 1090 (ø 64,11) | 2 (ø 0,11) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 2 | 136 (ø 68,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. C | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | III. třída sk. B | 3 | 138 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A | 5 | 395 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B | 13 | 1088 (ø 83,69) | 19 (ø 1,46) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B | 14 | 1244 (ø 88,85) | 9 (ø 0,64) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 5 (ø 0,83) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B | 17 | 1519 (ø 89,35) | 15 (ø 0,88) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B | 11 | 990 (ø 90,00) | 8 (ø 0,72) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B | 6 | 491 (ø 81,83) | 4 (ø 0,66) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




