Jan Hladík

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2025-2026

FC Chýnov

Číslo hráče10
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2022-2023 TJ Radenín-Kozmice
2022-2023 FC Chýnov
2021-2022 FC Chýnov
2021-2022 TJ Radenín-Kozmice
2020-2021 FC Chýnov
2020-2021 TJ Radenín-Kozmice
2019-2020 FC Chýnov
2019-2020 TJ Radenín-Kozmice
2018-2019 FC Chýnov
2018-2019 TJ Radenín-Kozmice
2017-2018 Sokol Sezimovo Ústí
2016-2017 TJ Radenín-Kozmice
2016-2017 FC Chýnov
2015-2016 TJ Radenín-Kozmice

Zápasy v sezóně 2025-2026

Jihočeský | 1.A třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
127 (ø 42,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
06.09. 10:15 Loko ČB - Chýnov 4:2 (2:1) 31 59 0 1 0 ne
26.10. 14:30 Chýnov - Jistebnice 4:3 (2:2) 72 18 0 0 0 ne
03.05. 17:00 Chýnov - Rudolfov 4:1 (3:1) 24 66 0 0 0 ne

Jihočeský | Tábor | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 12:00 HD2D - Chýnov B 5:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
31.08. 16:00 Jistebnice B - Chýnov B 1:2 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.04. 14:00 Chýnov B - HD2D 1:3 (1:1) 90 0 0 0 ano
11.04. 16:30 Chýnov B - Jistebnice B 2:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
10.05. 17:00 Chýnov B - Stádlec 10:0 (5:0) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 3 127 (ø 42,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 11 632 (ø 57,45) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 13 631 (ø 48,53) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 14 440 (ø 31,42) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 20 1038 (ø 51,90) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 4 238 (ø 59,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 10 475 (ø 47,50) 1 (ø 0,10) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 7 348 (ø 49,71) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | III. třída 16 1384 (ø 86,50) 7 (ø 0,43) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A 7 490 (ø 70,00) 1 (ø 0,14) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)