Leo Bužík
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Třebotov |
| 2025-2026 | TJ Slovan Bohnice |
| 2024-2025 | Prague Raptors Football Club |
| 2023-2024 | SC Olympia Radotín |
| 2022-2023 | SC Olympia Radotín |
| 2022-2023 | Olympia Radotín |
| 2021-2022 | SC Olympia Radotín |
| 2021-2022 | Olympia Radotín |
| 2020-2021 | SC Olympia Radotín |
| 2020-2021 | Olympia Radotín |
| 2019-2020 | SC Olympia Radotín |
| 2019-2020 | Olympia Radotín |
| 2018-2019 | Olympia Radotín |
| 2018-2019 | AFK Slavoj Podolí Praha |
| 2018-2019 | SC Olympia Radotín |
| 2017-2018 | SC Olympia Radotín |
| 2015-2016 | FK Motorlet Praha |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 526 (ø 58,44) | 8 (ø 0,88) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 17:00 | Třebotov - Černošice | 3:0 (3:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 17:00 | Kazín B - Třebotov | 1:7 (1:3) | 34 | 56 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 17:00 | Třebotov - Drahelčice | 3:1 (1:1) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.09. 17:00 | Kněževes - Třebotov | 0:4 (0:3) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 19.09. 16:30 | Třebotov - Rudná | 5:2 (1:0) | 42 | 48 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 16:30 | Jeneč - Třebotov | 2:6 (1:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Třebotov - Vonoklasy | 4:1 (2:1) | 64 | 64 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.10. 16:00 | Třebotov - Hostivice | 1:0 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 1 | ano | |||
| 28.10. 10:00 | Nučice - Třebotov | 0:5 (0:0) | 44 | 46 | 1 | 0 | 0 | ne | ||
| 01.11. 14:00 | V. Přílepy - Třebotov | 4:7 (1:4) | 88 | 88 | 2 | 0 | 0 | ano |
Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 25.10. 14:30 | Třebotov B - Tuchoměřice B | 2:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B | 4 | 150 (ø 37,50) | 3 (ø 0,75) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 3 | 186 (ø 62,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 15 | 1039 (ø 69,26) | 16 (ø 1,06) | 5 (ø 0,33) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. B | 22 | 1885 (ø 85,68) | 31 (ø 1,40) | 6 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 9 | 639 (ø 71,00) | 10 (ø 1,11) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 17 | 1338 (ø 78,70) | 11 (ø 0,64) | 4 (ø 0,23) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 26 | 1622 (ø 62,38) | 5 (ø 0,19) | 7 (ø 0,26) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 18 | 1347 (ø 74,83) | 14 (ø 0,77) | 7 (ø 0,38) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 13 | 1058 (ø 81,38) | 3 (ø 0,23) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 3 | 239 (ø 79,66) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 7 | 514 (ø 73,42) | 4 (ø 0,57) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 7 | 431 (ø 61,57) | 7 (ø 1,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Krajský přebor | 12 | 1021 (ø 85,08) | 8 (ø 0,66) | 2 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 21 | 1321 (ø 62,90) | 23 (ø 1,09) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 29 | 2563 (ø 88,37) | 25 (ø 0,86) | 9 (ø 0,31) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
| ČFL A | 5 | 100 (ø 20,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize B | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Pražský | Krajský přebor | 15 | 1108 (ø 73,86) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,26) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.A třída sk. B | 13 | 1166 (ø 89,69) | 14 (ø 1,07) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | 1.B třída sk. A | 10 | 804 (ø 80,40) | 15 (ø 1,50) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | Krajský přebor | 2 | 57 (ø 28,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




