Lukáš Dont

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
Číslo hráče10
PoziceNeuvedeno
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 FC Trnavan Rožďalovice

Zápasy v sezóně 2025-2026

Středočeský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
1812 (ø 86,28) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Č. Brod B - Rožďalovice 4:4 (2:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 17:00 Rožďalovice - Pečky 2:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
31.08. 17:00 Zásmuky - Rožďalovice 4:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Rožďalovice - SKMK 4:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
14.09. 17:00 Semice - Rožďalovice 5:3 (2:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Rožďalovice - TJ Pátek 1:4 (1:2) 90 0 1 0 ano
27.09. 16:30 Ostrá - Rožďalovice 3:2 (1:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Rožďalovice - Velim B 4:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Kácov - Rožďalovice 3:5 (2:3) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Rožďalovice - Paběnice 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
25.10. 14:30 Jevany - Rožďalovice 7:3 (3:1) 90 1 0 0 ano
01.11. 14:00 Rožďalovice - B.Podolí 5:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
08.11. 14:00 Rožďalovice - Suchdol 2:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
22.03. 15:00 Pečky - Rožďalovice 1:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
28.03. 15:30 Rožďalovice - Zásmuky 2:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
05.04. 16:30 SKMK - Rožďalovice 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
11.04. 16:30 Rožďalovice - Semice 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
18.04. 17:00 TJ Pátek - Rožďalovice 1:1 (1:0) 90 0 0 0 ano
25.04. 17:00 Rožďalovice - Ostrá 5:2 (2:2) 90 0 0 0 ano
03.05. 17:00 Velim B - Rožďalovice 5:1 (3:1) 90 0 0 0 ano
09.05. 17:00 Rožďalovice - Kácov 3:1 (0:0) 12 12 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. C 21 1812 (ø 86,28) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Středočeský | 1.B třída sk. C 24 2161 (ø 90,04) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. C 22 1800 (ø 81,81) 5 (ø 0,22) 3 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 18 1558 (ø 86,55) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | 1.B třída sk. C 22 1911 (ø 86,86) 1 (ø 0,04) 3 (ø 0,13) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 8 720 (ø 90,00) 2 (ø 0,25) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 12 1080 (ø 90,00) 4 (ø 0,33) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 11 944 (ø 85,81) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 2 (ø 0,08) 1 (ø 0,04) 1 (ø 0,04)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Nymburk | Okresní přebor 24 2160 (ø 90,00) 3 (ø 0,12) 3 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,04)