Jan Trčka
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Číslo hráče | 2 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Sokol Planá nad Lužnicí |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. C
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 532 (ø 88,66) | 8 (ø 1,33) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 17:00 | Planá n.Luž. - Chotoviny | 4:0 (4:0) | 82 | 82 | 2 | 0 | 0 | ano | ||
| 22.08. 17:00 | Planá n.Luž. - Třebětice | 2:0 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Planá n.Luž. - Buk | 3:2 (1:1) | 90 | 2 | 1 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Planá n.Luž. - Met. Tábor B | 1:1 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Hrdějovice - Planá n.Luž. | 3:2 (2:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Ledenice - Planá n.Luž. | 4:4 (1:3) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Jihočeský | Tábor | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 16:30 | Bechyně - Planá n.Luž. B | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Planá n.Luž. B - Vlkov | 4:1 (1:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 4 | 352 (ø 88,00) | 6 (ø 1,50) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 11 | 989 (ø 89,90) | 7 (ø 0,63) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 5 (ø 0,62) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 4 | 215 (ø 53,75) | 3 (ø 0,75) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 13 (ø 1,62) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 3 | 257 (ø 85,66) | 1 (ø 0,33) | 3 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A | 5 | 450 (ø 90,00) | 8 (ø 1,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 8 | 444 (ø 55,50) | 5 (ø 0,62) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 9 (ø 1,12) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 20 | 1525 (ø 76,25) | 7 (ø 0,35) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 1 | 19 (ø 19,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 12 (ø 2,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. C | 1 | 22 (ø 22,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 5 (ø 0,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 13 | 963 (ø 74,07) | 5 (ø 0,38) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 9 | 810 (ø 90,00) | 5 (ø 0,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 942 (ø 78,50) | 11 (ø 0,91) | 3 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 27 | 2101 (ø 77,81) | 12 (ø 0,44) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 2 | 134 (ø 67,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 28 | 2241 (ø 80,03) | 14 (ø 0,50) | 7 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 6 | 540 (ø 90,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,33) |




