Jiří Rohovec

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

TJ Sokol Čejov

Datum narození(36 let)
PoziceÚtočník
Průměrná známka7.8

Kariéra

2017-2018 TJ Sokol Čejov
2016-2017 AFC Humpolec
2014-2015 SK Jiřice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
828 (ø 82,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 15:00 Čejov - Č. Řečice 3:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
22.08. 16:00 Černovice - Čejov 1:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 15:00 Čejov - Budíkov 2:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 16:00 Ústrašín - Čejov 3:3 (0:3) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:00 Čejov - N. Cerekev 4:0 (2:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 15:30 Vyskytná - Čejov 0:7 (0:2) 0 0 0 0 ne
10.10. 15:00 H. Cerekev - Čejov 3:5 (2:3) 90 0 0 0 ano
18.10. 14:30 Čejov - Lukavec 5:1 (4:1) 80 80 0 0 0 ano
24.10. 14:30 Obrataň - Čejov 0:7 (0:4) 87 3 0 0 0 ne
28.10. 14:00 Počátky - Čejov 3:1 (0:0) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Čejov - Pacov B 4:1 (2:0) 31 59 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 18 1010 (ø 56,11) 2 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 6 459 (ø 76,50) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 2 29 (ø 14,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 6 299 (ø 49,83) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 1 12 (ø 12,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 4 360 (ø 90,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 14 1168 (ø 83,42) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 20 1114 (ø 55,70) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 6 459 (ø 76,50) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | 1.B třída sk. A 2 80 (ø 40,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 5 450 (ø 90,00) 7 (ø 1,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor 4 151 (ø 37,75) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Vysočina | Pelhřimov | III. třída A 16 1343 (ø 83,93) 13 (ø 0,81) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,12)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Vysočina | 1.B třída sk. A 5 446 (ø 89,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20)
Vysočina | Pelhřimov | IV. třída 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)