Darek Faltus

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.

2026-2027

SK Hudlice

Číslo hráče23
PoziceBrankář
Průměrná známka0.0

Kariéra

2025-2026 SK Hudlice
2025-2026 TJ Sokol Malesice
2018-2019 TJ Sokol Malesice
2017-2018 SK Slavia Vejprnice
2015-2016 FK Holýšov

Zápasy v sezóně 2026-2027

Středočeský | Beroun | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Hudlice - N.Jáchymov 6:2 (3:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Hudlice - Hýskov 2:1 (1:0) 90 0 1 0 ano
12.09. 17:00 Všeradice - Hudlice 0:1 (0:1) 90 0 1 0 ano
20.09. 16:30 Hudlice - Žebrák 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Drozdov - Hudlice 2:5 (0:1) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Hudlice - Chyňava 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
11.10. 16:00 Hudlice - Zdice B 1:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
18.10. 15:30 Hořovice B - Hudlice 1:2 (1:0) 90 0 0 0 ano
01.11. 14:00 Trubín - Hudlice 0:3 (0:2) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Beroun | Okresní přebor 24 2114 (ø 88,08) 0 (ø 0,00) 8 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.A třída 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 19 1680 (ø 88,42) 1 (ø 0,05) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 3 (ø 0,37) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 29 2445 (ø 84,31) 4 (ø 0,13) 5 (ø 0,17) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 1 (ø 0,11) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 28 2520 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,07)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 4 (ø 0,50) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 26 2340 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Baráž 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 8 720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. C 13 1164 (ø 89,53) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,30) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 9 810 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. C 15 1350 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 16 1441 (ø 90,06) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Pohár 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | 1.B třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Krajský přebor 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)