Jiří Multrus
Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
2026-2027
| Číslo hráče | 8 |
| Pozice | Neuvedeno |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Chotěšov |
| 2021-2022 | SK Bolešiny |
| 2016-2017 | TJ Chotěšov |
| 2015-2016 | SK Slavia Vejprnice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 128 (ø 64,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 14:00 | Dobřany B - Chotěšov B | 2:2 (1:2) | 38 | 38 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Chotěšov B - Radkovice | 4:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Plzeňský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 463 (ø 66,14) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 10:15 | Přeštice - Chotěšov | 3:1 (0:0) | 4 | 86 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 22.08. 17:30 | Chotěšov - Mýto | 2:3 (1:2) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 30.08. 17:30 | Smíchov - Chotěšov | 1:2 (0:1) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 05.09. 17:00 | Chotěšov - Měcholupy | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:00 | Horš. Týn - Chotěšov | 3:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 16:30 | Chotěšov - Kaznějov | 1:3 (1:2) | 9 | 81 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 27.09. 16:00 | Koloveč - Chotěšov | 8:1 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Chotěšov - Luby | 2:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 10:30 | Holýšov - Chotěšov | 3:1 (2:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 2 | 128 (ø 64,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 4 | 193 (ø 48,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Krajský přebor | 13 | 1027 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,53) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.A třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. A | 9 | 637 (ø 70,77) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 16 | 1073 (ø 67,06) | 4 (ø 0,25) | 6 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 1 | 44 (ø 44,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 24 | 1896 (ø 79,00) | 12 (ø 0,50) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 7 | 608 (ø 86,85) | 2 (ø 0,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 1 | 34 (ø 34,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída sk. A | 6 | 521 (ø 86,83) | 3 (ø 0,50) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 13 | 1043 (ø 80,23) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,38) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 1 | 32 (ø 32,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 21 | 1770 (ø 84,28) | 2 (ø 0,09) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Krajský přebor | 6 | 490 (ø 81,66) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




