Michal Mráz

Pro zobrazení minulých sezón musíte být přihlášení.
PoziceÚtočník
Průměrná známka5.6

Kariéra

2014-2015 FC Znakon Sousedovice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
165 (ø 82,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
26.09. 16:30 Štěkeň - Sousedovice 7:2 (5:1) 75 75 0 0 0 ano
03.10. 12:30 Sousedovice - Bělčice 1:4 (0:2) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Blatná - Sousedovice 3:0 (3:0) 0 0 0 0 ne

Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 3 (ø 3,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
30.08. 17:00 Sousedovice B - Volyně B 0:2 (0:1) 0 0 1 0 ne
13.09. 17:00 Sousedovice B - Dražejov 1:4 (1:2) 0 0 1 0 ne
27.09. 16:30 Sousedovice B - Štěkeň B 0:3 (0:2) 0 0 0 0 ne
04.10. 16:00 Sousedovice B - Bavorov B 2:3 (0:2) 90 1 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 2 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 1 (ø 0,20) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 2 39 (ø 19,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 6 540 (ø 90,00) 5 (ø 0,83) 5 (ø 0,83) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 0 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 4 (ø 0,33) 6 (ø 0,50) 2 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 3 177 (ø 59,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 5 (ø 2,50) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 16 1368 (ø 85,50) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 9 641 (ø 71,22) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 12 1080 (ø 90,00) 6 (ø 0,50) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 6 535 (ø 89,16) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 5 439 (ø 87,80) 1 (ø 0,20) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 3 196 (ø 65,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A 8 674 (ø 84,25) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)